Neler Yeni

Cyberpunk 2077 V2.0 Güncellemesi İle Oyun Evrimi.

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
Dostlar Selam Ben FIRAT​
Bu gün Cyberpunk 2077'nin V2.0 Versiyonundan sonra oyunun oturduğunu konuşalım ve bu oyuna bir şans- bir yer verin istiyorum.
Öncelikle şahsım adına konuşmam gerekirse oyunlarda grafiklere bakan bir insanım, texture kalitesi, hikayesi ve oynanışı. Grafik ve kaplama anlamında FARCRY 6 Oyunu beni çok etkilemişti, ağaçlara, kayalara yaklaştığınızda sanki 4k kaplamalar vardı, hikaye konusunda yetersiz olduğundan pek tatmin etmedi. Oyun hayatım boyunca etkilendiğim en iyi oyun, her anlamda Marvel Spiderman dır.

Peki Nedir Bu CYBERPUNK 2077 Olayı?

Dostlar oyun ilk çıktığında gt1600 lü kartla yüksek ayarda oynamıştım Rt kapalı, o zamanlar oyunu bitirdiğimde bu kadar etkilenmemiştim, etkilenmiştim fakat bu kadar değil, adamlar üzerinde oturup çalışmışlar, bence, BENCE CYBERPUNK 2077 OYUN DÜNYASININ ZİRVESİNDEDİR ŞİMDİKİ HALİYLE.

Oyun gerek hikayesi, gerek oynanışı ve oynanış opsiyonlarıyla çağ açmış, bu devire göre çok fazla kaliteli bir oyun olarak görüyorum... Yarın DLC si çıkıyor, oyunu oynamayanlar, oynamayı düşünenler kesinlikle başlasın veya yeniden başlasın, gelen güncelleme ile gerek performans artışı, gerek bir iki grafiksel anlamda gelişmesi, oyunun tek eksi yanı texture dokular bir tık daha iyi olabilirmiş, size şöyle örnek vereyim:

FARCRY 6

CYBERPUNK 2077

Daha iyi anlaşılmak adına bir oyunun daha muazzam Dokularını Kaplamalarını atıyorum:

Yani kısaca arkadaşlar bu oyunu oynayın, oynatın.

CYBERPUNK 2077 V2.0 GÜNCELLEMESİNDEN SONRA OTURMUŞTUR.

xbox'a geldimi acaba güncelleme

JolTuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tuna
Hortlatıyor gibi oluyorum kusura bakmayın ama bu oyun gerçekten çok ilginç. Act 2'den itibaren oyun o kadar çok dallanıp budaklandı ki (bana göre, belki başkalarının oynadığı diğer oyunlara nazaran hiçbir şeydir bu görevlerin bir anda çoğalması) afalladım kaldım. Oyunun farklı farklı sonları, dlc ile biten bir sonu ve ekstra olarak gizli ve çok zor bir sonu varmış. Ulan hangisini yapacağım ben!? 4-5 defa oynamam gerekecek herhalde bu oyunu. Ayriyeten RX 580 ile 40-60 FPS arası low-med ayarlarda oynuyorum ve bu oyunun low med ayarı çoğu oyunun ultra ayarlarında yok.. Gerçekten çok ilginç

Yasin Çınar

80+ Bronze
imzamdaki sistemde oyun nasıl olur orta ayarlarda kaç fps verir ortalama

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
dlcyi alıp sıfırdan başlıcam bende 3. bitirişim olacak gerçekten ilk kez bir oyunda diyaloglardan sıkılmadım okuyarak seçerek bitirdim starfield 5 dakikada sıktı
Starfieldın diyaloglarını ai yazmış heralde çok kalitesiz

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz
Birde 1080p düşük veya orta ayarlara alıp bakın :D
4090 ile 2k-4k hangi oyun açsam kaplamalar tavan zaten. Oyun farkları da var elbette.
Bizim 3050 zort laptop ile 1080p orta ayarlarda hem fps ile cebelleşiyoruz hem kalitesizlikle.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
2.0 dediğiniz phantom liberty mi ? Bende normali var ama phantom liberty 399 TL olarak gözüküyor epicte.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,248
İsim
Oğuz
2.0 dediğiniz phantom liberty mi ? Bende normali var ama phantom liberty 399 TL olarak gözüküyor epicte.
Hayır hocam oyunda da değişiklikler var. Örneğin polis sistemi geldi GTA gibi. Detayları daha çok var, çoğu şeye ekleme yapıp geliştirmişler. İlk oynadığımda berbattı bu mevzuda indirdim ben efsane olmuş.

Top Bottom