Neler Yeni

d3dx9_39.dll hatası league of legends

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Enes bk
Dostlar merhaba nsf mw redux oynuyordum genelde başta hata verir sonra açılırdı bu sefer açılmadı sonra bende istediği dll yi bir youtube videsoundan buldum dll dosyalarını system32 ve syswow a attım sonra lol dll hatası vermeye başladı istediği dll hatasını yaptım olmadı windows 11e geçeyim belki düzelir dedim düzelmedi eski windows dosyalarını sildim tekrar dll yi değiştirdim yine olmadı lolü kaldırıp yükledim sonra windows 11 iso dosyasıyla cmd ile onarıp tekrar denedim gene olmadı sizce açılmama sebebi nedir formatlamak istemiyorum içinde baya bi oyun uygulam var tekrar yüklemek uğraştırıcı olur benim için ( izlediğim kanal buydu linkteki dosyaları attım ondan sonra bozuldu lol

Ekler

• System Error 4.12.2022 19_14_32 (1).png
    System Error 4.12.2022 19_14_32 (1).png
    8.4 KB · Hit: 45
Son düzenleme:

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Dostlar merhaba nsf mw redux oynuyordum genelde başta hata verir sonra açılırdı bu sefer açılmadı sonra bende istediği dll yi bir youtube videsoundan buldum dll dosyalarını system32 ve syswow a attım sonra lol dll hatası vermeye başladı istediği dll hatasını yaptım olmadı windows 11e geçeyim belki düzelir dedim düzelmedi eski windows dosyalarını sildim tekrar dll yi değiştirdim yine olmadı lolü kaldırıp yükledim gene olmadı sizce açılmama sebebi nedir formatlamak istemiyorum içinde baya bi oyun uygulam var tekrar yüklemek uğraştırıcı olur benim için ( izlediğim kanal buydu linkteki dosyaları attım ondan sonra bozuldu lol
Oyunların dosya konumuna da atın. Olmazsa dxwebsetup'ı indirip kurun.

burakdiA

80+
system32 ve bozuk dll dosyalarını onaran güvenli bir programı vardı şu an hatırlamıyorum. İstersen o programı indir ve bilgisayarındaki eksik ve hatalı dosyaları onarmayı dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Enes bk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
system32 ve bozuk dll dosyalarını onaran güvenli bir programı vardı şu an hatırlamıyorum. İstersen o programı indir ve bilgisayarındaki eksik ve hatalı dosyaları onarmayı dene.
Yazmayı unutmuşum iso dosyasıyla yeniden onarma falan yapyım komutla ama o da olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deneyeyim teşekkrüler

burakdiA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Enes bk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisinide denedim maalesef aynı hatayı alıyorum

bakayım bi

Yok değiştirildi diyor gene açılmıyor riotu falan mı tamamen silmem gerek acaba

Son düzenleme:

burakdiA

80+
ikisinide denedim maalesef aynı hatayı alıyorum

bakayım bi

Yok değiştirildi diyor gene açılmıyor riotu falan mı tamamen silmem gerek acaba
Diğer oyunlardaki problem devam etmiyorsa lol'ü sil tekrar temiz kurulum yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Enes bk
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Enes bk
Top Bottom