Neler Yeni

DA-3 Sistem alanların deneyimleri

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Merhaba arkadaşlar,

DA-3 sistem alıp eline ulaşan var ise sistemde driverların ve işletim sistemin durumunu , işlemci ve ekran kartının sıcaklık ve performans durumunu , bunun yanında birde yaşadığı sorunları yazabilir mi ?

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Driverları kendim yükledim,işletim sistemi yüklü geldi bios güncel değildi güncelledim. Sıcaklıkları ise forumda konu açtığımda normal diyenler oldu UV yapalım diyenler oldu şuanlık bi sorun yok zaten adam gibi bir oyun yükleyemedim internetten dolayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
Driverları kendim yükledim,işletim sistemi yüklü geldi bios güncel değildi güncelledim. Sıcaklıkları ise forumda konu açtığımda normal diyenler oldu UV yapalım diyenler oldu şuanlık bi sorun yok zaten adam gibi bir oyun yükleyemedim internetten dolayı.

merhaba hangi işlemciyi kullanıyorsunuz ve sıcaklık derecesi ne kadar oldu ?

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende ilk sipariş verenlerdenim bana Windows 10 yüklenmeyecek dediler , büyük ihtimalle bende yüklü geldi ama hasarlı olduğu için açmadım ve değişim için gönderdim eğer ssd değişmezse bakacağız

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
Bende ilk sipariş verenlerdenim bana Windows 10 yüklenmeyecek dediler , büyük ihtimalle bende yüklü geldi ama hasarlı olduğu için açmadım ve değişim için gönderdim eğer ssd değişmezse bakacağız

neyi hasarlı geldi ?

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçen salı sipariş verdim hala bekliyorum çok korkuyorum gelmeyecek diye ..
Yok ya gelir tabii ki de

Top Bottom