Neler Yeni

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

TheCaxhZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Efetan Yıldız
Kimsenin hakkını yememde yedirmemde aslan sen rahat ol. Antalya istanbul uçak bileti 400 liraydı o zaman. 100 lirada kargo desen 500 lira. HAdi foruma özel diye nete satış açamadı diyelim. Havale yapayım e yok olmaz. Senin düşündüğünden 3 kez daha hesaplıyım ben merak etme. istediğimi yazarım işine gelmiyorsa cevap verme olur biter.
bir şey Sorucam Foruma özel sistemi şansa göremi alıyorlar yoksa şu kadar mesajın olması lazım vs gibi bişiler varmı ?

kayaugrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Uğur Kaya
bir şey Sorucam Foruma özel sistemi şansa göremi alıyorlar yoksa şu kadar mesajın olması lazım vs gibi bişiler varmı ?
bunun cevabına beni de etiketlermisniz arkadaşlar

Surgevein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mete Zeybekoğlu
Orta bütçe F/P gelmesi lazım gibi 18-25k arası forumda görüyorum bu söylediğim bütçe ile pc arayanları
10k-15k arası arayanlar daha çok gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda uzun zamandır olan arkadaşlar için iyi olmuş işallah azda olsa bizim gibiler içinde stok açılır açılmazsada illaki başka sistem gelicek onu bekleriz 😊
Bence foruma özel sistem duyurulmayan önce üye olanlara özel olursa çok daha iyi olur gibime geliyor

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ahmet yazıcı
80+ bronz yeterli mi kimlere olacak bu yeni sistem da foruma üye olan herkeze mi?

KeZa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kemal zabun
İhtiyacı olan kimse alamadı bence. Az önce sarı sitede ilan gördüm 10.000 TL ye satışa koymuşlar. Görsel ektedir arkadaşlar.

Ekler

• bf5a0f3b-0753-4396-bea1-84144104524f.jpg
    bf5a0f3b-0753-4396-bea1-84144104524f.jpg
    968 KB · Hit: 100
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Uğur ceylan
Kardeşim emeğine sağlık yalnız böyle site alt yapısının allah belasını versin. Stok açılır açılmaz 1 nci dk sepete ekledim sepete girdim sistem logout yaptı tekrardan zor bela girdim sepete giremiyorum vallahi 30 dk uğraştım en sonunda stok vs hak getire . Neyse sağlık olsun artık . İnşallah işine yarayacak kardeşlerimize nasip olmuştur da al sat çıların eline düşmemiştir .
Edit maalesef arkadaşın attığı fotoda ki sarı site olayı beni gerçekten üzdü . Genele baktığımızda bu güzel memlekette fırsatçılık meslek haline gelmeyecek inşallah .

Ben aldım 19:40 gibi alabildim. Onun dışında siteye bile zor giriyordu dedim bu işte bi iş var ama aldım valla Abdullah cansın kardeşim..
Nasibinmiş kardeşim 19.30 da artık stok bitti dedi ben bıraktım uğraşmayı . Hayrını görürsün umarım.

Abdullah'a kimsenin laf dediği yok emeğine gönlüne sağlık ancak itopya nın sitesine bir çeki düzen vermesi şart sepete rahatça eklenen bir ürün nasıl bir anda kaybolur yada benim gibi ürünü sepeti ekleyip sepete girip'de alışverişi tamamla ya tıkladığında neden logout yapar gibi .

Son düzenleme:

Surgevein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mete Zeybekoğlu
😎

Mağazaya evi uzak olan varsa, onun için gider satın alırım, ücret karşılığı.
Kişi başı sadece 1 tane satılıyor diye biliyorum yani galiba o kişinin gidip alması lazım sen gidip onun için alamıyorsun galiba

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kişi başı sadece 1 tane satılıyor diye biliyorum yani galiba o kişinin gidip alması lazım sen gidip onun için alamıyorsun galiba
Kendi adıma satın alıp ya da onun adına orasını bilemiyorum. Kargolayabilirdim ama geçti artık.

Öncekinde silver üzeriydi.
bunun cevabına beni de etiketlermisniz arkadaşlar

Kaymaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özkan kaymaz
Foruma yeni üye olanlar katılabiliyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,633
Üyeler
158,156
Son üye
k44nnsss
Top Bottom