Neler Yeni

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Keşke bu sistemden bir kez daha çıksa bütçe konusunda epey uyuyordu benim için ama alamadım

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kaynak nedir hocam
Öncekinde öyle oldu, bundan sonrakilerde de öyle olur muhtemelen.
Bir konu açılmıştı, onun altına +2000 mesajı olan ve sistemi satın almak isteyen üyeler, sırasıyla mesaj yazıyordu. Özelden iletişime geçilip halledildi.

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Mağaza stoğu niye olmadı? Normalde iş bankasının azizliği yüzünden webden alamayıp mağazadan alıyordum magzaya stok açılmadı ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Abdullah Işık
Öncekinde öyle oldu, bundan sonrakilerde de öyle olur muhtemelen.
Bir konu açılmıştı, onun altına +2000 mesajı olan ve sistemi satın almak isteyen üyeler, sırasıyla mesaj yazıyordu. Özelden iletişime geçilip halledildi.
Abi mesela ben forum ilk açıldığı günden beri sürekli foruma bakar göz atar takip ederim ama mesela çok az mesaj yazarım yani 2000+ gibi bir kural kötü olur benim için inşallah öyle olmaz yada farklı bir metod uygulanır .
@Abdullah Hacıgül Abdullah abi bu tarz durumlar için 2000+ mesajı olmayanlar mağdur mu olacak veya olay tam olarak nasıl işleyecek sistem çıkmadan bir süre önce açıklayabilir misin eğer yapabileceğimiz bir şey varsa ona göre önceden kendimizi hazırlayalım .

kırmızışarapp

80+ Silver
Sistem hangi ranklara verilecek ? Silver ve üstü olursa benim için kötü olur :(

barisozn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Barış özen
Abi yayıncı olma gibi bi hayalim var bunun icin elimdeki telefonu şuan ki laptobumu satıyorum bu forumda ki yapılacak sisteme ben katılabiliyor muyum daha yeni kayıt oldum ama her hangi bi sıkıntı olur mu ona göre o tarihe kadar ben elimdekileri satsam bilgi verir misiniz ?

Valla bende forumun ilk zamanları açtım ama doğru düzgün mesaj yazamamıştım. 2k mesaj üstü olursa ne yapıcaz 🤠

cihanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Cihan Yılmaz
Giriş orta olucak denildi sistem

Top Bottom