Neler Yeni

DA FORUM UYARI AFFI ETKİNLİĞİ -3-

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
2022 de aldığım uyarılar için af talebinde bulunuyorum.

Fatih534

80+ Bronze
Herkese selamlar. Bildiğiniz üzere yeni yıla girmek üzereyiz. Bunun gibi başka bir etkinliği daha geçen sene yapmıştık ve ilgi bir hayli büyüktü. Benzer bir etkinliği yine yapacağız ayrıca bu duyuruyla birlikte uyarı sisteminde de bazı değişiklikler planladığımı duyurmak isterim. Bununla ilgili detayları ilerleyen zamanlar paylaşmayı planlıyorum.

Uyarı affına gelecek olursak. Geçtiğimiz etkinlikte olduğu gibi BU ETKİNLİĞE SADECE 2022 YILI İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ UYARILAR DAHİLDİR! Daha önceki tarihlerde aldığınız uyarılar bu etkinlik kapsamında değildir. Önceki tarihli uyarılarınız için lütfen başvuru yapmayın.

Ayrıca süreli olan uyarılar bu etkinliğe dahil değil. Çünkü onların süresi geçtiği zaman zaten etkisiz hale gelmektedir. Aynı şekilde bu etkinlikte de SÜRESİZ olan uyarıların süresi kısaltılacak ve etkisiz duruma getirilecektir.

Bütün başvuruların kabul edilmeyebileceğini belirtmeden geçmeyelim, uyarılarınız önden kontrol edilir ve değerlendirilerek af işlemi yapılır. İlgilenilen mesajlara karışıklık olmaması adına ben ve diğer moderatör arkadaşlar BEĞENİ atacaktır.

KONU ALTINDA ALAKASIZ MESAJLARA UYARI VERİLECEKTİR!

NOT: 31.12.2022 GECE YARISINDA ETKİNLİK SONA ERECEKTİR.
12.03.2022
29.10.2022
Tarihlerinde aldığım uyarılar için af talebinde bulunuyorum

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,241
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
2022 de aldığım uyarılar için af talebinde bulunuyorum.

Mr8ilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,658
İsim
Yavuz
2022'de ki aldığım tüm uyarılar için başvuruyorum.

Carrier

80+ Bronze
2022 de aldığım 2 uyarı için başvuruyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom