Neler Yeni

DA FORUMDA ABDULLAH ABİYİ SEVMEYEN VAR MI ?

Var Mı

• Seviyorum

Oylar: 37 66.1%
  • Sevmiyorum

Oylar: 11 19.6%
  • Nefret Ediyorum

Oylar: 8 14.3%

• Oy kullanan toplam üye
    56
  • Anket kapatıldı .

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Pp güzelmiş bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet. Kimse kimseyi sevmek zoruna değil. Ben onun için burada da değilim, insanlara yardım etmek için buradayım.
Her kanalınki gibi onunda testlerini açıp izliyorum sadece.
Sonunda dürüst bir cevap. Ben sevsemde shift delete forumda iken kanaldaki biri vardı ayrıldı ona kıl oluyordum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ben seviyorum şahsen. Adam incelemelerinde dürüst bir kere. Darboğaz varsa söylüyor, işlemci ısınıyorsa söylüyor, yeri geliyor AMD’yi yeri geliyor Intel’i eleştiriyor. Asus, MSI gibi büyük markalar da kötü bir ürün yapmışsa eleştiriyor. Bazı yalaka kanallar var şimdi isim vermeyeyim, her şeyi beğenen ve insanları yanlış yönlendiren tipler işte anlayın, onlar gibi değil. Umarım bu çizgisini hiç bozmaz.

DonanımFikir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bu konu başlığı ''Ülker çikolatalı gofreti sevmeyen varmı?'' reklamını aklıma getirdi.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sevmiyorum fakat saygı duyuyorum yaptığı işe.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
'Forumdaki herkes seviyordur zaten.' diyen arkadaşlar, forumun sahibi Abdullah Hacıgül olabilir ama şahsıyla alakalı bir forum değil, insanların birbirine yardım ettiği bir yer; her üyesi de sevmek zorunda değil. Ben seviyorum ama tabii ki sevmeyen üyeler de vardır.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Forumun bir yerden sonra Abdullah Hacıgül’le alakası olmadığını düşünüyorum, forumu kurmuş olabilir, yönetiyor (?) da olabilir ama bir çok kişinin de onu sevmediğine eminim ki sevmek zorunda da değil. Şey gibi, rastgele örnek veriyorum: ”Türkiye’de yaşayıp, Erdoğan’ı sevmeyen var mı ya?” diye sormak gibi, evet cevap aynı.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Nefret ediyorum diyenler neye göre seçti acaba. Ne yaptı size adam ? Birinden nefret etmeniz için size çok kötü bir şey yapmış olması lazım.

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
nötr şıkınıda ekle bence

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Forumun bir yerden sonra Abdullah Hacıgül’le alakası olmadığını düşünüyorum, forumu kurmuş olabilir, yönetiyor (?) da olabilir ama bir çok kişinin de onu sevmediğine eminim ki sevmek zorunda da değil. Şey gibi, rastgele örnek veriyorum: ”Türkiye’de yaşayıp, Erdoğan’ı sevmeyen var mı ya?” diye sormak gibi, evet cevap aynı.
Örnek DonanımHaber
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nefret ediyorum diyenler neye göre seçti acaba. Ne yaptı size adam ? Birinden nefret etmeniz için size çok kötü bir şey yapmış olması lazım.
Trol olabilir

Top Bottom