Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Așırı sorun değil fakat bir bug var forumda. Yeni konu açacağım zaman mobilde örneğin konu dıșı kısmında açacağım 3 4 saniye içerisinde en alta inene kadar birden geri en yukarıya atıyor. Tekrar așağı dogru kaydırıp hangi konu basliginda acicagimi secmek zorunda kalıyorum. Bazen tam tıklayacağım zaman yukarı kayıyor. Yanlış konu bașlığına geliyor. Cikip girmek zorunda kalıyorum. Kimi zaman konu acarken degil aktif yönetici varmi diye en alta kaydırayım diyorum tam en alta gelmek üzereyken kendi kendine en yukarı çıkıyor. Așırı dert değil biraz uzun yazdım fakat düzeltilse iyi olur.
Valla benim için dert. Aşağı in in in tam basıcan şaaak yukarı kayıyor...

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
profilinde siyasi görüşünü belirtip bunu yazman ironik
Bunu hep destekleyeceğim dostum siyaset yaparsam görüşlerim onlar ancak bu kavgadan onlar kazanıyor gine de inşallah artık bir gün Siyaset arşivi donanım arşivi olur.

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,732
İsim
Egemen Toz
Animeciler neden olmasın? Ne zararları var?
Onların da kendine göre zevkleri var, bu zevklere karşı saygı duymayanlar olmasa olacaktı orası sanki.
Hocam ironi olması için illaki şunu (!) koymam mı lazım :D
Zevklere karşı saygım sonsuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rahatsız olduğum şey bu arkadaş gibi insanların fikirlerine saygı duymayan üyelerin banlanmamamsı.
Hocam cidden sırf şu ünlemi koymadım diye linç yedim ya...
Her şeye saygım sonsuz o.O2 o.O2 şunu koyunca ironi yaptığımı anlamanız gerekirdi :D

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yani evet benim uyarılarım da öyledir, çok talihsiz ve şanssızlıktan (y) 😙
IMG_20210517_205807.jpg

Dün isteğim ile giderek 4..yü yedim :)

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Yazılımlar bölümü olması, gereksiz mesajlara uyarı verilmesi, uyarı puanı sisteminde kalınacaksa bari 1 yıl bile olsa uyarının belirli bir süresi olması, kurallar konusunda ceza tablosu olması vs. Özellikle alakalı konunun içeriğiyle alakası olmayan veya önce yazılmış bir mesajın aynısının yazılmasının vs. gereksiz mesaja girmesi.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Valla benim için dert. Aşağı in in in tam basıcan şaaak yukarı kayıyor...
Kulaklık öneri konusunu düzenlerken 3 defa böyle oldu sinirden klavyeyi kırıyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılımlar bölümü olması, gereksiz mesajlara uyarı verilmesi, uyarı puanı sisteminde kalınacaksa bari 1 yıl bile olsa uyarının belirli bir süresi olması, kurallar konusunda ceza tablosu olması vs. Özellikle alakalı konunun içeriğiyle alakası olmayan veya önce yazılmış bir mesajın aynısının yazılmasının vs. gereksiz mesaja girmesi.
Yazılım bölümünü reddettiler ki bencede saçma. Zaten yazılımı arayan adam buraya bakmaz direk üretici siteye gider. Uyarı konusunda sana katılıyorum, mesela 6 ay duracaksa durabilir o uyarı sonra silinebilir.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,736
İsim
Eren Yeager
Yanlış bilgilendirmenin belirli bir süresi var zaten gitmesi için
Küfür mesela sansürlü küfürlerden aldığımız uyarılar sabit kalıyor bir kaç tane uyarım var hepsi sansürlü küfürden
Biraz düşününce bence gitmemesi mantıklı geliyor çünkü şöyle düşün

Bu forumun belirli bir kuralları var kurallarda sana diyorsa eğer bunu yapma diye sen bunu 20 defa yapıp 20 defa uyarı yedikten sonra ban yersen artık forumda ki yöneticide derki sen zaten bu hatayı 20 defa yapmışsın akıllanmayacaksın senin uyarıların niye bir süre sonra siliniyor?

Benim bu bahsettiğim sadece küfür ve sansürlü küfür için söylediklerim diğer uyarılarda kalıcı uyarı var mı bilmiyorum.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Tayfalaşma yapanlar. Tayfalaşma yada grup gibi şeyler kuran üyelere ilk başta sözlü uyarı devam ederlerse kısa süreli banlar verilebilir.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet , ben de öyle biliyorum

Aldığı uyarılara bakılsa mesela ? Ben bir ekran kartında tek stok kalınca ve fiyatı da uygun geldiği için aceleyle yurtdışı alışverişi kısmına konu açmıştım. Bu yüzden uyarı yedim.
Mesela bu tarz uyarıları varsa onları gözardı etmek durumu falan olmaz mı ?
1 tane uyarım var benimde mesela.
Tabi moderatör alırken rütbeye bakarlar mı bilemem

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

mythrowib

80+ Silver
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
troll hesaplarbın banlanması

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,182
Üyeler
155,373
Son üye
TugraKYM
Top Bottom