Neler Yeni

DA-G9 (4060 Ti'lı indirimli sistem) Ekran gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
halil ibrahim şerbetçioğlu
Merhabalar arkadaşlar, DA-G9 (4060 Ti'lı indirimli sistem) kasam bugün geldi ekran kartı montajından sonra hdmı kablomu takıp(anakarta taktım) kasayı açtım, görüntü gelmedi. İnternette baktığımda bios güncellemesi gerekebilceği ağırlıkta olmakla beraber bir kaç öneri sunuldu. Sizin bana şunu yap diyeceğiniz bir şeyler var mıdır ? İlk defa hazır sistem aldım bir şeyleri yanlış yapıyor olma olasılığımda fazla, ne yapmamı önerirsiniz ? (DP kablo ile ekran kartına bağlanıyor mu? farklı bir şey mi yapmalıyım? sistemi alıp kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim)

Nikmikyok

80+
@mrserbetcioglu Hdmi kablosunun bir ucunu anakarta taktım derken ekran kartındaki girişten mi bahsediyorsun yoksa üst taraftaki hdmi portundan mı?
Ekran kartının çıkışında olan hdmi çıkışından monitöre takıyorsun, acaba orada mı bir yanlışlık yaptın?
Ekran kartındaki dp girişinden monitör destekliyorsa ki destekliyordur diye düşünüyorum dp portu ile bağlarsan daha iyi olur.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Merhabalar arkadaşlar, DA-G9 (4060 Ti'lı indirimli sistem) kasam bugün geldi ekran kartı montajından sonra hdmı kablomu takıp(anakarta taktım) kasayı açtım, görüntü gelmedi. İnternette baktığımda bios güncellemesi gerekebilceği ağırlıkta olmakla beraber bir kaç öneri sunuldu. Sizin bana şunu yap diyeceğiniz bir şeyler var mıdır ? İlk defa hazır sistem aldım bir şeyleri yanlış yapıyor olma olasılığımda fazla, ne yapmamı önerirsiniz ? (DP kablo ile ekran kartına bağlanıyor mu? farklı bir şey mi yapmalıyım? sistemi alıp kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim)
Anakarta bağlanmaz ekran kartına bağlaman lazım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,579
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kabloyu anakarta taktığın için gelmiyor.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
.
Anakarta değil ekran kartındaki girişlere takman lazım

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,803
İsim
Mert Can Ergün
Anakarta değil ekran kartına tak dp kabloyla tak

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
halil ibrahim şerbetçioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla kasanın arkasındaki yere taktım direk en üstteki şu an iş yerindeyim fotoğrafla destekleyemiyorum ama eve geçince söylediklerinizi yapar güncelleme geçerim. Teşekkür ederim

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
valla kasanın arkasındaki yere taktım direk en üstteki şu an iş yerindeyim fotoğrafla destekleyemiyorum ama eve geçince söylediklerinizi yapar güncelleme geçerim. Teşekkür ederim
Hocam ekran kartı girişine takıcaksınız

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Efe
Uygunsuz davranış
hdmi veya display port

Son düzenleme:

oliveforge99

80+ Silver
İlk defa hazır sistem aldım bir şeyleri yanlış yapıyor olma olasılığımda fazla, ne yapmamı önerirsiniz ? (DP kablo ile ekran kartına bağlanıyor mu? farklı bir şey mi yapmalıyım? sistemi alıp kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim)

Kendi beceriksizliğini mükemmel bir başlıkta derlemiş.. zannediyorsun ki satılan sistem sorunlu.. bilmiyorsan almayacaksın, alıyorsan az da olsa fikir sahibi olacaksın.. marka veya isim karalamaktan ne çok mutlu oluyorsunuz hayatta başka mutluluklar da var onların da tadına bakın biraz YTD
Konu sahibi zaten yanlış yapıyor olabileceğini yazmış.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
Kendi beceriksizliğini mükemmel bir başlıkta derlemiş.. zannediyorsun ki satılan sistem sorunlu.. bilmiyorsan almayacaksın, alıyorsan az da olsa fikir sahibi olacaksın.. marka veya isim karalamaktan ne çok mutlu oluyorsunuz hayatta başka mutluluklar da var onların da tadına bakın biraz YTD
Hocam bu kadar agresif çıkmanıza gerek yok bilmemek suç değil insanlık hali üslubunuza dikkat edin.

ysuflix

80+ Gold
Böyle bir yaklaşım sergileyeceksen forumda durma, git. Burada bu işleri bilmeyenler, pek anlamayanlar yardım istiyor zaten. Raporladım bi uyarı alırsın umarım.

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Efe
Hocam bu kadar agresif çıkmanıza gerek yok bilmemek suç deği

Böyle bir yaklaşım sergileyeceksen forumda durma, git. Burada bu işleri bilmeyenler, pek anlamayanlar yardım istiyor zaten. Raporladım bi uyarı alırsın umarım.
şimdi ben sana sormayacam bu forumda durup durmayacağımı, master ya da yöneticiler karar verir. Eleştiri biraz sert oldu sonradan fark ettim kusura bakmayın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,011
Üyeler
141,920
Son üye
babapuro486
Top Bottom