Neler Yeni

DA-G9 Teslim Alan Varmı ?

SendyGood

80+ Bronze
kasa fanları son hızda çalışıyormuş onu nasıl cözebilirim

PunkiesT

80+ Bronze
Beyaz hali daha güzel duruyor :D

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Taksim Delisi Cenk
kasa fanları son hızda çalışıyormuş onu nasıl cözebilirim
Bundan 1 adet alıyorsun.anakartında cpu fan soketi dışında 2 adet sysfan girişi var. öndeki 3 fanı birleştirip alttaki sysfan2 ye takıyosun.Arka egzos fanıda direkt olarak üstteki sysfan1 e takıyorsun.Sonrasında biosta fanları DC veya pwm mod seçenedğinden DC moda alıyorsun.Çünkü fanların soketleri 3 pin.(4 pinse pwm) DC modda biostan kontrol edersin. öndeki 3 fanı tek fanmış gibi düşüneceksin.
Benim anakartım h610m bomber. Tek fan çıkışı var bu şekilde çözdüm.
1.jpg

SendyGood

80+ Bronze
Bundan 1 adet alıyorsun.anakartında cpu fan soketi dışında 2 adet sysfan girişi var. öndeki 3 fanı birleştirip alttaki sysfan2 ye takıyosun.Arka egzos fanıda direkt olarak üstteki sysfan1 e takıyorsun.Sonrasında biosta fanları DC veya pwm mod seçenedğinden DC moda alıyorsun.Çünkü fanların soketleri 3 pin.(4 pinse pwm) DC modda biostan kontrol edersin. öndeki 3 fanı tek fanmış gibi düşüneceksin.
Benim anakartım h610m bomber. Tek fan çıkışı var bu şekilde çözdüm.
Alıntıyı görüntüle
eyvallah kral

Mmn34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mümin yavaş
Ben Pazartesi güncel fiyatla aldım bendede durum aynı. Düşük stoklu ürün satıyorsun böyle gecikme olmaması lazım. Madem 15 20 günde göndereceksin ön sipariş olarak sat herkes alsın.

SendyGood

80+ Bronze
Ben Pazartesi güncel fiyatla aldım bendede durum aynı. Düşük stoklu ürün satıyorsun böyle gecikme olmaması lazım. Madem 15 20 günde göndereceksin ön sipariş olarak sat herkes alsın.
güncel fiyatlamı ? Vok sistem vardı keşke onu alsaydınız hocam g.o

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,839
Üyeler
151,815
Son üye
eser_12323
Top Bottom