Neler Yeni

DA-GT2 Sistem İlk Kurulum Sonrası

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
Selam arkadaşlar ,az önce mağazadan teslim cihazı aldım. Akşama kuracağım fakat pek aşırı bilgili değilim ekran kartını vs takacağım fakat sonra ne yapmam gerekiyor kesin. Özellikle teslim alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Bios güncellemesi ve chipset güncellemesini yapmam gerekiyor mu ? Bunları direkt yapan arkadaşlar varsa birkaç aşamalarında bilgi verebilir mi ? Özellikle kurulum sonrası yapılması gerekenler konusunda acemiyim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Görkem ACAR
Selam arkadaşlar ,az önce mağazadan teslim cihazı aldım. Akşama kuracağım fakat pek aşırı bilgili değilim ekran kartını vs takacağım fakat sonra ne yapmam gerekiyor kesin. Özellikle teslim alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Bios güncellemesi ve chipset güncellemesini yapmam gerekiyor mu ? Bunları direkt yapan arkadaşlar varsa birkaç aşamalarında bilgi verebilir mi ? Özellikle kurulum sonrası yapılması gerekenler konusunda acemiyim :)
Valla hepsi guncel aga direk uygulamalari kur keyfine bak ben valo kurdum 250 400 arasi fps mis gibi sistem 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla hepsi guncel aga direk uygulamalari kur keyfine bak ben valo kurdum 250 400 arasi fps mis gibi sistem 🔥
Cidden mi ??? :) Çok sevindim şu anda pek anlamıyorum bios güncelleme chipset güncelleme falan öyleyse harika olur sevindirdin:) Sana da hayırlı olsun... Direkt oyunları falan indirip giriyoruz yani

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
hocam işte bu işlerden pek anlamıyorum ondan forumda ki yönlendirmelerle falan bakıyorum. sorduğumda gaming.gen alırken test ettik dediler
Benim de pek bilgim yok ama ben kontrol edecegim da nin videosu vardi pc aldiktan sonra yapilmasi gerekenler diye ona bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Görkem ACAR
Cokda onemli deil saten bunlar yeni nesil kartlar paracalar oldugundan surekli guncelleme geliyor. Suan saten gunceller eski bi surum degiller yani .

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
aldıgım gibi kendim win11 kurarım deneme sürümü falan filan boş iş :D

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Myronnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Durmuş Ali Kocakulak
Ekran kartı yazılımı yüklümü değilmi kontrol et yüklü değilse burdan indir.

Sonra Sistemin Ryzen 5 5500 Sistemse burdaki Chipset Driveri https://www.asus.com/tr/Motherboard...rds/PRIME/PRIME-B450M-A-II/HelpDesk_Download/

İ3 12100f Sistemse bunu https://www.asus.com/tr/Motherboard...ll-series/PRIME-H610M-K-D4/HelpDesk_Download/ indirip kuruyorsun

Top Bottom