Neler Yeni

DA İncehesap Sistem çıktı

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
malesef nadir falan değil sadece forumlarda 1000 kişi görmüşümdür amd nin 3090a denk kartında bile hatayla karşılaşıp iade eden vardı forumda geçenlerde amd hep sorun ve asla çözemiyor.
biraz alakasız olcak hocam kusura bakmayın 😅 6900xt 3080ti gücünde

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Sanane? keyfim ister 5 yıl yapmam sana mı sorucam. Yaptım da ne oldu stoğa yetişemeyen küfür hakaret ben o hakaretleri yerken sizin burada savunduğunuzu hatırlamıyorum onun için yorumunu kendine sakla. Daha bugün DA imzalı sistem teklifi aldım yapar mıyım? keyfim bilir.
Kibir insanı ne hale getiriyor. Ben bu zamana kadar sana küfür etmedim. 2 3 veledin lafına alınıp yapmıyorsan yapma. Yapamıyorum demek de küçüklük ifade etmez

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kibir insanı ne hale getiriyor. Ben bu zamana kadar sana küfür etmedim. 2 3 veledin lafına alınıp yapmıyorsan yapma. Yapamıyorum demek de küçüklük ifade etmez
Dostum haddini aşma tut benim bir geçmişime bak neler yapmışım benim bu sektörde izleyenlerime sunduğum avantajları işleri sen saymaya zorlanırsın. Bak işine

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,658
İsim
Kadir
Yok reis sallıyor o bakma sen ona wattman çok ben forumda denk geliyorum.
Çevremdede watman yiyen var.
Yok denecek kadar az falan değil hala var.
malesef nadir falan değil sadece forumlarda 1000 kişi görmüşümdür amd nin 3090a denk kartında bile hatayla karşılaşıp iade eden vardı forumda geçenlerde amd hep sorun ve asla çözemiyor.
Aynen sallıyorum kanka sorunlu olup olmamasının bana faydası yok ben gördüğümü söylüyorum nvidia kartta kullandım halen kullanırım üst segment ihtiyacım olsa fanboy değilim. Eskisi kadar hata alan yok nadir hata alan var diyorum zaten eskisi kadar watmann hatası açılıyor mu forumda? Hata alanların çoğu beta driverı kullanıyor aldığı hatayı watman sanıyor ayrıca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Kardeşim bu benim tercihim saygı duyulmasını istiyorum. Tek tek toplayınca 2000 TL fiyat avantajı var mı? var bitti. RTX kartlar pahalı mı? pahalı, 4000TL indirimle sistem yapmak benim için çocuk oyuncağı mı? evet değer mi? yorumlarda da gördüğün gibi asla değmez. Diyeceklerim bu kadar herkese sevgiler.
Abi öğrenciyim yaz boyu para biriktirdim ve sabırla senden umut bekledim ama senin değmez dediğin yerde bittim.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,862
İsim
.
Aynen sallıyorum kanka sorunlu olup olmamasının bana faydası yok ben gördüğümü söylüyorum nvidia kartta kullandım halen kullanırım üst segment ihtiyacım olsa fanboy değilim. Eskisi kadar hata alan yok hata alanların çoğu beta driverı kullanıyor aldığı hatayı watman sanıyor.
Tamam kanka yok watman falan sensin

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,834
İsim
Hacı
Bi bİNDİRİM daha.

xside34

80+
Bomboş konuşuyorsunuz boş, dolar 18.5'u geçti sistemde net 2000 TL indirim var. eski kurla stok alıp F/P sistem çıkartıyorlar hele onlar bitsin siz sistem fiyatlarını sonra göreceksiniz ;)

Aynı laptop fiyatlarının 2x 3x yapması gibi bilen konuşsun.
yazmayacaktım dayanamadım, ben hayatımda bu kadar saçma açıklama duymadım.
sen zaten bu sistemin indirimine güvensen DA isimli çıkarırsın
elektronik ürünlerin usd alınıp usd fiyatlandığını bilmiyormuş gibi eski kur muhabbeti yapmışsın
istersen banla ama bu saçmalıkları söylemeden olmaz

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Kötü.

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası