Neler Yeni

DA İncehesap Sistem çıktı

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,256
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Yanlış Bilgilendirme
Bu mu fp sistem. İnş ban yemeyiz ama 2060 zaten ederinin 2 katı fiyatına satılıyor. Çok kötü sistem

Ege Hanedar

80+ Bronze
Dostum haddini aşma tut benim bir geçmişime bak neler yapmışım benim bu sektörde izleyenlerime sunduğum avantajları işleri sen saymaya zorlanırsın. Bak işine
herşeyi anladım, haklı olduğunuz yerler varda neden forum uyelerine veya izleyenlerine böyle kibirli cevaplar verdiğinizi anlamadım.

EnesI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
EnesI
Alınmaz veya pahalı demek doğru olmaz. Bu fiyata 2060 sistem yok. Zaten indirimde bu sistem da falan çıkarmadı. Yani pahalı değil ve alınır. Pch sistemi ile karşılaştırırsak almak mantıksız olur sadece.

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267

Lubbock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efe
Bu mu fp sistem. İnş ban yemeyiz ama 2060 zaten ederinin 2 katı fiyatına satılıyor. Çok kötü sistem
ĞFDASĞOO9ĞQEOPDASĞFOPASSADFĞSAĞOFDSAPF9OASĞF9OSAĞĞADSO kanka banlanmıssın soguk su ic

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,561
İsim
Burak Karadağ
Sanane? keyfim ister 5 yıl yapmam sana mı sorucam. Yaptım da ne oldu stoğa yetişemeyen küfür hakaret ben o hakaretleri yerken sizin burada savunduğunuzu hatırlamıyorum onun için yorumunu kendine sakla. Daha bugün DA imzalı sistem teklifi aldım yapar mıyım? keyfim bilir.
Bu konuda hak veriyorum
İnsanlar her türlü yargı yapar, insanoğlu çünkü.
Çok iyi bir sistem yaparsın ama alamayanlar ya stoktan, ya anlaştığın firma üzerinden sana yüklenir, kötü eleştiri yapar.
Sistem çıkartmazsın, bu sefer de yüklenenlerinde için de olduğu o ikiyüzlü insanlar sistem çıkartmadığı için yargıladıkları adama "Abdullah sistem nerede? Ne zaman çıkacak? Uzun zaman oldu bekliyoruz. Çıkart artık. Vb." Yorumlar yaparak tilki gibi kürkçü dükkanına geri döner ve yapışırlar. İnsanoğlu çok nankör ve açgözlü. Sen insanları kendinden de çok düşünüp, değer veriyorsun. Tıpkı bir mum misali. insanlara fazla samimiyetinden ve verdiğin değerden dolayı meyve veren ağaç misali yine taşlanıyorsun. Onun için her zaman insanlarla arana bir mesafe koyman gerektiği düşüncesindeyim şahsi olarak. Ne çok ileri, ne çok geri.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Alan alır almayan başka sistem bekler, burada gereksiz polemiklere ne gerek var? Adam açık açık 2000 TL lik bir fiyat avantajı+hediyeli sistem diyor. Hala gereksiz tartışma çabaları...

ambargo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fikret Özdemir
Bu konuda hak veriyorum
İnsanlar her türlü yargı yapar, insanoğlu çünkü.
Çok iyi bir sistem yaparsın ama alamayanlar ya stoktan, ya anlaştığın firma üzerinden sana yüklenir, kötü eleştiri yapar.
Sistem çıkartmazsın, bu sefer de yüklenenlerinde için de olduğu o ikiyüzlü insanlar sistem çıkartmadığı için yargıladıkları adama "Abdullah sistem nerede? Ne zaman çıkacak? Uzun zaman oldu bekliyoruz. Çıkart artık. Vb." Yorumlar yaparak tilki gibi kürkçü dükkanına geri döner ve yapışırlar. İnsanoğlu çok nankör ve açgözlü. Sen insanları kendinden de çok düşünüp, değer veriyorsun. Tıpkı bir mum misali. insanlara fazla samimiyetinden ve verdiğin değerden dolayı meyve veren ağaç misali yine taşlanıyorsun. Onun için her zaman insanlarla arana bir mesafe koyman gerektiği düşüncesindeyim şahsi olarak. Ne çok ileri, ne çok geri.
Tamamen katılıyorum. İnsanoğluna ne yaparsan yap illa bir şey bulacaktır. Bunun için gelip burada bence cevap bile vermene gerek yok. İlla birileri mutlu olmayacaktır, tatmin olmayacaktır. Ama seni her türlü destekleyen ve takip eden diğer insanlarıda gözardı etmemen lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,639
Üyeler
153,419
Son üye
rowia
Top Bottom