Neler Yeni

Da Rtx 3050 f/p sistem çıkar mı

Keytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Keytia
Abdullah abi sizce indirimli rtx 3050 li sistem çıkarırımı bende bilgisayar alacağım 10-11k bütçe var ama işte ne zaman alacağımı bilmiyorum şimdi mi alsam yoksa da çıkarırmı sistem tavsiye verirmisiniz PC+monitör olacak

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Abdullah abi sizce indirimli rtx 3050 li sistem çıkarırımı bende bilgisayar alacağım 10-11k bütçe var ama işte ne zaman alacağımı bilmiyorum şimdi mi alsam yoksa da çıkarırmı sistem tavsiye verirmisiniz PC+monitör olacak
Yani 7k 8k bandında birşeyler çıkarsa kesinlikle alınabilir bu fiyatlarda olabilir çünkü miningciler bu kartları almayacak ve kart baya üretilmis sanırım stok sıkıntısı cok az yaşanacakmış umarım öyle olur o zmn uyguna burseyler bulursunuz hocam inşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani 7k 8k bandında birşeyler çıkarsa kesinlikle alınabilir bu fiyatlarda olabilir çünkü miningciler bu kartları almayacak ve kart baya üretilmis sanırım stok sıkıntısı cok az yaşanacakmış umarım öyle olur o zmn uyguna burseyler bulursunuz hocam inşallah

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,298
İsim
Oğuz Oğuz
çıkar ama stokların oturması lazım

MiceS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Okan Alparslan
7-8k bandında olması şartı ile alınır 10 k ya çıkan bir sistem pek uygun degil

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
Bir değil birden fazla bile çıkar bence çünkü 3050 çok verimli bir kart. Eğer iş birazdaha ilerlerse ve fiyat düşerse bir zamanların 1050ti furyasına dönebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Can
Şu stoklar bir gelseydi de hazır sistemler çıksaydı.

Wonexy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yakup Barış
7k bütçem var bu sistemi beklemeliyim sence

HankPYM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mert
Şuan bende pc alacağım forumda bazı arkadaşlardan yardım istedim bekle yeni sistem eli kulağında dediler o yüzden bekliyorum 7-8 K arası güzel bir sistem gelicek sanırım

Top Bottom