Neler Yeni

DA-Sistem 2'deki ekran kartı sorunsuz mu?

emirsinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Sinan
Kankam ne demelerini bekliyorsun ki,Stoktan çıkartmak isteyeceklerdir bu sıkıntılı ürünleri.Bence alma
dedigin dogrudur fakat neden donanım arsivi üzerinden yapıyorlar ki bunu. hic dogru degil.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
dedigin dogrudur fakat neden donanım arsivi üzerinden yapıyorlar ki bunu. hic dogru degil.
Adamlar ne yapsın,DA sistemi çıkarmak ile yükümlü özelleştirmelerle değil.Adamlarda bunu fırsat bilecektir tabi.

cas35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
cas
O model sorunlu termal yönden eksiklikleri var. rx 5600 xt seçeneğini almak daha mantıklı olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Sercan Çil
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Sercan Çil
bildigim kadarıyla donanım arsivi hicbir sekilde gelir elde etmiyor bu işten.

Bir teknoloji editörü olsam ya bu işi kendi reklamım olsun diye yapar para öderdim ya da onlar kendileri reklamı olsun diye bana para öderdi. Bunu sağlardım. Ya da sistem gelirlerinin bir kısmını alırdım. Abdullah bey, böyle mi yapıyor yapmıyor mu bilmiyorum fakat merak ettim doğrusu. Kendisi yorum yapmadan bir şey söylemek istemem, ben de bilmiyorum çünkü. Kendisine soralım, görürse eğer.

@Abdullah Hacıgül

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Bir teknoloji editörü olsam ya bu işi kendi reklamım olsun diye yapar para öderdim ya da onlar kendileri reklamı olsun diye bana para öderdi. Bunu sağlardım. Abdullah bey, böyle mi yapıyor yapmıyor mu bilmiyorum fakat merak ettim doğrusu. Kendisi yorum yapmadan bir şey söylemek istemem, ben de bilmiyorum çünkü. Kendisine soralım, görürse eğer.

@Abdullah Hacıgül
Kendisi koniyonu reddettiğini söyledi geliri websitesi reklamları forum reklamları youtube, youtube reklamları ve arada bir yaptığı reklamlardan alıyor sistemlerden değil. Ürün reklamları yapıyor genelde.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bugün aradım görevli kişi rx5700xt lerin sorunsuz olduğunu söyledi. ne kadar doğrudur?
DA-Sistem2'deki ekran kartı RX 5600 XT TUF EVO'dur hiç kuşkusuz piyasanın en iyi RX 5600XT kartını kullandık. RX 5700 XT yeni TUF değil eski TUF ve sizin almanızı önermem.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bildigim kadarıyla donanım arsivi hicbir sekilde gelir elde etmiyor bu işten.
Hayır ben sistem başına bana teklif edilen komisyonu reddettim, ben sadece proje destek ücreti alıyorum yaptığım sistemler F/P oranıyla hem TR'nin rekorunu kırıyor hem de satışın gerçekleştiği e-ticaret sitesine Milyon TL seviyesinde satış kazandırıyor. Ama şuan ki sistem toplama kazancım komisyon tekliflerine oranla ortalama 10 kat daha az ama olsun buna değer çünkü ben komisyonu reddedip sistemin ucuzlatılmasını tercih ediyorum.

Son düzenleme:

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Hayır ben sistem başına bana teklif edilen komisyonu reddettim, ben sadece proje destek ücreti alıyorum yaptığım sistemler F/P oranıyla hem TR'nin rekorunu kırıyor hem de satışın gerçekleştiği e-ticaret sitesine Milyon TL seviyesinde satış kazandırıyor. Ama şuan ki sistem toplama kazancım komisyon tekliflerine oranla ortalama 10 kat daha az ama olsun buna değer çünkü ben komisyonu reddedip sistemin ucuzlatılmasını tercih ediyorum.
Sende bir adamlık sezdim

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
Evo modeli sorunsuzdur evo değil ise alma derim

Top Bottom