Neler Yeni

Da V4.5 Bozuk Geldi.

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
Arkadaşlar aynı sorunları sizlerle birlikte bende yaşadım , bütün herşeyi denedim memtest 86 da ramler sağlam çıktı ama rami porttan çıkarıp sistemi çalıştırdığımda düzgün çalıştı ve itopyaya götürdüm ram arızalıymış . bu sistemde ramlerde problem var arkadaşımdada aynı problem oldu o şekilde çözüldü.

mstcnt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mesut Can
arkadaşlar benim merak ettiğim şey şu ben bu zamana kadar herhangi bir problem yaşamadım bu yüzden de irdelemedim acaba bana gelen sistemdeki ramler de bozuk olabilir mi ? baktığımda 16 gb olduğunu ve özelliklerini görebiliyorum. bilgisayar hiç durduk yere kapanmadı

Kadir_1987

80+ Silver
arkadaşlar benim merak ettiğim şey şu ben bu zamana kadar herhangi bir problem yaşamadım bu yüzden de irdelemedim acaba bana gelen sistemdeki ramler de bozuk olabilir mi ? baktığımda 16 gb olduğunu ve özelliklerini görebiliyorum. bilgisayar hiç durduk yere kapanmadı
İleri de aynı problemler ile karşılaşmamak için yeriniz de olsam şuan da sıkıntılı olmasa bile ram'lerin değişimini talep ederdim.

SmhDiff!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Semih Hatipoğlu
Sorunu şimdilik cozmus gibi duruyorum, yaklaşık 5 saattir oyun oynadim ,nette takildim bir sorun goremedim. Umarim düzelmiştir. İzledigim yoluda atıyorum,baska bir konu da gordum. Allah razi olsun bunu yazandan:

"""" Sorun %90 AMD Software kaynaklı. https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından https://www.amd.com/en/support/apu/...series-desktop-processors-radeon-graphics/amd 22.2.3 sürümünü indirin.
1) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.2.3 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)"""""
Arkadaşlar problem yazılımsal falan değil insanlara hikaye anlatmayın sorun kesinlikle ramlerde ki çoğu kişi ramleri değiştirerek sorunu çözdü. Aranızda ramleri değiştirmeden sorunu çözen çok az kişi var ki bu da teknoloji şans işi olduğundan onların da şansına. Eğer hala sorunu yaşayan varsa gidin servise sorunu belirtin ve ram değişim talebinde bulunun. Bu arada benim sadece ramlerim değil işlemcimde bozuk olduğu için o da değişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Abdurrahim
Arkadaşlar problem yazılımsal falan değil insanlara hikaye anlatmayın sorun kesinlikle ramlerde ki çoğu kişi ramleri değiştirerek sorunu çözdü. Aranızda ramleri değiştirmeden sorunu çözen çok az kişi var ki bu da teknoloji şans işi olduğundan onların da şansına. Eğer hala sorunu yaşayan varsa gidin servise sorunu belirtin ve ram değişim talebinde bulunun. Bu arada benim sadece ramlerim değil işlemcimde bozuk olduğu için o da değişti
birincisi kimseye masal yada hıkaye anlattıgım yok bende magdur bırıyım. ılk geldıgınde burda yazılım dıye denılen herseyı yaptım duzelmedı servıse yolladım adamlar bir cacık degiştirmedi.yani değiştirmemeleri benım mı sucum.Benımkılerde degısse eyvallah derdım degıstırmedıler dıye dun arkadasın dedıgını yaptım bır sorun cıkmadı (dedıgım gıbı sadece 4-5 saat test edebılme sansım oldu )yarın gun boyu acar denerım calısmasa tekrar gelır yazarım ..sankı donanım da hata yok demısim gıbı konusman yanlıs dostum..keske benımkılerde degısseydı de ne oldugunu bılseydım.zaten sırnaktan yollamısım ıstanbula 15-20 gun beklemısım.bozulsa tekrar yollıcam eder sana 40 gun..sen de bıraz empatı kur 40 gun az mı..gece saatı8 dıye musteri temsılcısıne ulasamamısım gecenın koru bunu da denıyım daha ne kadar bozulcak dusuncesıyle..ben sadece o anlık yorumumu yaptım....

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Abdurrahim
birincisi kimseye masal yada hıkaye anlattıgım yok bende magdur bırıyım. ılk geldıgınde burda yazılım dıye denılen herseyı yaptım duzelmedı servıse yolladım adamlar bir cacık degiştirmedi.yani değiştirmemeleri benım mı sucum.Benımkılerde degısse eyvallah derdım degıstırmedıler dıye dun arkadasın dedıgını yaptım bır sorun cıkmadı (dedıgım gıbı sadece 4-5 saat test edebılme sansım oldu )yarın gun boyu acar denerım calısmasa tekrar gelır yazarım ..sankı donanım da hata yok demısim gıbı konusman yanlıs dostum..keske benımkılerde degısseydı de ne oldugunu bılseydım.zaten sırnaktan yollamısım ıstanbula 15-20 gun beklemısım.bozulsa tekrar yollıcam eder sana 40 gun..sen de bıraz empatı kur 40 gun az mı..gece saatı8 dıye musteri temsılcısıne ulasamamısım gecenın koru bunu da denıyım daha ne kadar bozulcak dusuncesıyle..ben sadece o anlık yorumumu yaptım....
Konuşmamı güncelliyorum.Sabah 8de actım suana kadar pc acık kaldı.Normal internet gezınmelerınde falan sorun yok ancak oyunu actıgım gıbı sıyah ekran hatası gene verıyor.Sabahtan 4-5 kez sıyah ekran oldu.İtopya ile tekrar iletişime geçeceğim.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
Geldiğinden beri hergün kullanıyorum v.4i hiçbir sıkıntı yaşmadım. Monster 1650 ti laptop var onun ile aynı performansı apu sistemde nasıl alabiliyorum çok şaşırdım.

SmhDiff!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Semih Hatipoğlu
Geldiğinden beri hergün kullanıyorum v.4i hiçbir sıkıntı yaşmadım. Monster 1650 ti laptop var onun ile aynı performansı apu sistemde nasıl alabiliyorum çok şaşırdım.
6500xt ile mi kullanıyorsunuz şuan

Obsession

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ozi
6500xt ile mi kullanıyorsunuz şuan
sorununuz çözüldü galiba. bende yolladım ve geldiğinde ramler değişmiş. 1 tane bile problem kalmamış. ben ram testine soktum ama hiç hata çıkmamıştı ramler değişince düzelmiş pc kendine gelmiş. yazılımsal sanıyordum ramlerin değişmesine şaşırdım kendiminkinde.
problem yaşayan arkadaşlarda yollasınlar hiçbişey denemenize gerek yok geri gönderin. %100 sağlıklı çıktı bende her bir parça ama sorunluymuş.

Top Bottom