Neler Yeni

Da v4.5 hakkında bazı sorular?

Defnx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ahmet Ali Acar
Ben hâlâ deneme sürümü olarak kullanıyorum. Key alacaksanız da 30-40 TL oem key'ler var onlardan alın.
internetten almak istemiyorum biliyo musunuz bi tane bilgisayar format atan bi yere gitsem oradan 20 30tlye windowsu aktifleşttirsem daha iyi bence

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
birde bu ram ayarını yapmamızın sebebi nedir
Ram'ler belli bir frekans'ta üretiliyor. Kendi Ram'lerimden örnek vereceğim. Asıl frekansı 2400mhz. Fabrika'da üretici bu Ram'lere kendisi oc yapıp bir profile yüklüyor. Bende bu 3600mhz. Sen kullanmaya başlayınca 2400mhz olan default profil seçili oluyor, biostan profil 2'yi seçip fabrikada yapılmış otomatik oc'lu versiyonu kullanmaya başlıyorsun.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
internetten almak istemiyorum biliyo musunuz bi tane bilgisayar format atan bi yere gitsem oradan 20 30tlye windowsu aktifleşttirsem daha iyi bence
Ama en iyi ihtimalle o da aynısını yapacak. Ama %90 ihtimalle korsan windows yükleyecek. Sakın korsan windows kullanmayın.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
hocam deneme sürümünde kullan bence 30 liraya oyun alırsın. Sadece ekranın sağ alt kısmında windows etkinleştir çıkar .
ve olarak windows arka planınını değiştiremez ve ekran parlaklığını ayarlayamaz. Ben şahsen deneme sürümünü kullanıyorum.
var ise bildiğiniz güvenilir bir yer onu atabilirseniz sevinirm
Ben kendim satın alım yapmadım ama forumda buradan aldığını ve bir sorun yaşamadığını belirtenler var. Karar sizin:

Defnx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ahmet Ali Acar
ve olarak windows arka planınını değiştiremez ve ekran parlaklığını ayarlayamaz. Ben şahsen deneme sürümünü kullanıyorum.

Ben kendim satın alım yapmadım ama forumda buradan aldığını ve bir sorun yaşamadığını belirtenler var. Karar sizin:

siteyi daha önceden hiç görmedim gitti gidiyorda 30tl webteknonun videosundan baktım şimdi çalışıyor yorumlarıda gayet iyi sen ne diyosun

kesererol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erol Keser
Arkadaşlar bu sistemin stok durumu hakkında bilgisi olan var mı çok hızlı tükendi sanki

Sir Cem T-oker

80+ Gold

hocam arka plan için en iyisi düz siyah ekran parlaklığı da full kalabilir. 20 lira vermeye gerek bile yok .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu sistemin stok durumu hakkında bilgisi olan var mı çok hızlı tükendi sanki
mağazalarda stok olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

siteyi daha önceden hiç görmedim gitti gidiyorda 30tl webteknonun videosundan baktım şimdi çalışıyor yorumlarıda gayet iyi sen ne diyosun
yazılımbudur dan alan çok kişi var sıkıntılı bir durum görmedim zaten teknik desteği hemen yardımcı oluyor.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583