Neler Yeni

Da V4.5 Windows deneme sürümü

hrh_mx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Merve
Bana da bugün geldi ve evet sistem kurulu. Benim de bir sorum var, yapmam gereken bir şey var mı? İlk sistemim, yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,633
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Net kargoyla mı geldi hocam
Evet netkargo ile geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana da bugün geldi ve evet sistem kurulu. Benim de bir sorum var, yapmam gereken bir şey var mı? İlk sistemim, yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
Driverlarini kur, anakarttan xmpsini aç. Armory crate hakkında bilen birisi yorum yaparsa iyi olur ben yüklüyorum onu. Userbenchmark çalıştırabilirsin bi problem var mi performansında diye. Problem çıkmadığı sürece mavi ekran vs. Bence sorun yoktur. Memtest falan yapılabilir ama problem yaşamadığın sürece gerek yok bence

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
Hocam ilk bios güncellemesi yapacaksınız sonra ramler in frekansını arttıracaksınız birde Windows 11 e geçmeyi planlıyorsanız tpm yi 2.0 yapmanız lazım

Evet netkargo ile geldi

Driverlarini kur, anakarttan xmpsini aç. Armory crate hakkında bilen birisi yorum yaparsa iyi olur ben yüklüyorum onu. Userbenchmark çalıştırabilirsin bi problem var mi performansında diye. Problem çıkmadığı sürece mavi ekran vs. Bence sorun yoktur. Memtest falan yapılabilir ama problem yaşamadığın sürece gerek yok bence
Hocam kaç günde geldi kargoya verildikten sonra hemen geldi mi benimde bugün kargoya verilmiş sabaha kadar dağıtım merkezine ulaşır yarında gelir diye tahmin ediyorum

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Ömer Aslan

hrh_mx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Merve
@cemox35 @yigit yusuf80 öncelikle çok teşekkür ederim. Şu an elimde olan flashın temizliğinden emin değilim 😅 o yüzden yarın yeni bir flash alıp bios güncellemesini yapacağım. Haliyle biostaki diğer işlemleri de beraber halledeyim. Cahilliğimi maruz görün ama ben yıllardır macbook kullandığım için çok bilmiyorum, şimdi ben istediğim programları indirsem bunları yapmadan bir sıkıntı olur mu? Ya da yarın bunları yaptığımda o programlar silinir/sıfırlanır mı?

Bir de yardımcı olmak adına, bana dün akşam kargodan mesaj geldi teslim alındığına dair. Bugün saat 11 gibi de eve geldi.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,633
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hangi windows sürümü ile geliyor pro mu home mi?
win10 pro

Hocam ilk bios güncellemesi yapacaksınız sonra ramler in frekansını arttıracaksınız birde Windows 11 e geçmeyi planlıyorsanız tpm yi 2.0 yapmanız lazım

Hocam kaç günde geldi kargoya verildikten sonra hemen geldi mi benimde bugün kargoya verilmiş sabaha kadar dağıtım merkezine ulaşır yarında gelir diye tahmin ediyorum
Aksam verdiler diğer gün öğlen geldi

@cemox35 @yigit yusuf80 öncelikle çok teşekkür ederim. Şu an elimde olan flashın temizliğinden emin değilim 😅 o yüzden yarın yeni bir flash alıp bios güncellemesini yapacağım. Haliyle biostaki diğer işlemleri de beraber halledeyim. Cahilliğimi maruz görün ama ben yıllardır macbook kullandığım için çok bilmiyorum, şimdi ben istediğim programları indirsem bunları yapmadan bir sıkıntı olur mu? Ya da yarın bunları yaptığımda o programlar silinir/sıfırlanır mı?
Bios güncellemesi yapıp göndere de bilirler o kadar kritik değil bence (eğer ciddi bir güncelleme yapmadılarsa). Her şey sıkıntı çıktıkça çözülür bence. Çalışan sisteme dokunmucan hacı :D

hrh_mx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Merve
win10 pro

Aksam verdiler diğer gün öğlen geldi

Bios güncellemesi yapıp göndere de bilirler o kadar kritik değil bence (eğer ciddi bir güncelleme yapmadılarsa). Her şey sıkıntı çıktıkça çözülür bence. Çalışan sisteme dokunmucan hacı :D
Aslında doğru çünkü ben bios kısmında mahvedebilirim bunu 😂 2021 sürümü aslında yenisi iyi olur ama 5600g yi destekliyor (ki çalışıyor yani) şimdilik dursun eğer acelesi yoksa?

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
kargosu netkargoyla gelen varmı varsa geldimi telefonla arıyorlar mı?

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
burak karadağ
Arkadaşlar konu dışı da v4.5 a 144 Hz monitör önerisi alabilir miyim

Zechion

80+ Silver
Arkadaşlar da v4.5 sistemi satın aldım Windows deneme sürümü kurulu geliyor diye biliyordum forumda birkaç kişi de öyle demişti itopyaya mail attığımda sistemler freedos olarak gönderilmektedir dedi da v4.5 sistemi alan arkadaşlar siz itopyayı aradınızmı yoksa aramadan mı Windows deneme sürümü kurulu geldi
Mağazadan satın aldım mağazada 100 tl ye windows deneme sürümüyle birlikte almak ister misiniz diye soruyorlar ama internetteki sistemi bilmiyorum onun da isteğe bağlı olması lazım

Mağazadan satın aldım mağazada 100 TL ye windows deneme sürümüyle birlikte almak ister misiniz diye soruyorlar ama internetteki sistemi bilmiyorum onun da isteğe bağlı olması lazım
Büyük ihtimal sisteminiz gelmiştir ama yine de bilgilendirici olması amacıyla yazdım

Top Bottom