Neler Yeni

Danimarkada sistem toplama yardımı

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
Merhaba arkadaşlar.
Forumda oldukça yeniyim ve araştırdıktan sonra aradığım soruların cevabını burada bulacağımı düşünüyorum.

Danimarka da yaşıyorum ve buraya taşındığımdan beri masaüstü pc den oldukça uzak kaldım. Bundan dolayı ye bir pc toplamak istiyorum fakat anlaşıldığı üzere oldukça bilgisizim gaming pc konusunda. Burada baktığım bir kaç gaming pc var. Aralarındaki fiyat farkları dağlar kadar olmasada sistemde bir kaç farklılıklar var. Linklerini aşağıya koyduklarımdan sizce en mantıklı olanı hangisi ( sitelerin dili DANCA fakat sistem içeriğinin anlaşılacağını düşünüyorum ). Bir diğer sorum sizce ryzen mi yoksa intel mi seçmeliyim. Genel olarak oyun bilgisayarı olacağı için intele karşı bi önyargım var. Alttaki 7 bilgisayar bütçeme uygun olanlar sizce hangisi en iyisi.

Son sorum ise 360 hz ekran ile yukarıdaki sistemlerde herhangi bir sorun yaşar mıyım. Asus ROG Swift 360 Hz PG259QN almayı düşünüyorum(Valoranta sardım). Uygun fiyata 2. El buldum. Fakat bazı okuduğum yorumlarda monitör ve sistem uyumunun önemli olduğu söyleniyor. Bu konuda neye dikkat etmeliyim.

Şimdiden yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Burak Bal
Hocam bu sistem işinizi görecektir.

360 HZ monitör ile her hangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu sistem işinizi görecektir.

360 HZ monitör ile her hangi bir sıkıntı yaşamazsınız.
Anladım hocam aralarında en iyisi bu yani?.
Teşekkür ederim cevap için.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Burak Bal

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan

alixcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
alican ekinci
Anladım. Çok teşekkür ederim. Bende ryzen almayı düşünüyorum. Daha olumlu geri dönüşler var ryzen sistemlerde
knk danimarkada sistem bileşemleri fiyat durumlarını bilmemde alabilirsen ekran kartını ti modeli al 3060 ti yani 5600x ile uyumlu zaten

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
knk danimarkada sistem bileşemleri fiyat durumlarını bilmemde alabilirsen ekran kartını ti modeli al 3060 ti yani 5600x ile uyumlu zaten
Yukarıdaki sitemlerin hepsi hazır sistem. Yani parça değişiminde fiyatlar çok artabiliyor. Ondan dolayı zaten fazla link koydum. Aralarındaki en iyisini tercih yapma konusunda yardım alabilmek için. Teşekkür ederim yardımın için

alixcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
alican ekinci
Yukarıdaki sitemlerin hepsi hazır sistem. Yani parça değişiminde fiyatlar çok artabiliyor. Ondan dolayı zaten fazla link koydum. Aralarındaki en iyisini tercih yapma konusunda yardım alabilmek için. Teşekkür ederim yardımın için
başka sitelerde dediğim hazır sistem yokmu?

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
başka sitelerde dediğim hazır sistem yokmu?
Ti lı birkaç sistem buldum fakat bütçemi fazla aşıyor. Çünkü daha monitör, mouse, klavye vs. alacağım. Peki sence aralarındaki en iyi hangisi? Hangisini sorun yaşamadan uzun süre kullanabilirim ?

Can...

80+ Platinum
Ti lı birkaç sistem buldum fakat bütçemi fazla aşıyor. Çünkü daha monitör, mouse, klavye vs. alacağım. Peki sence aralarındaki en iyi hangisi? Hangisini sorun yaşamadan uzun süre kullanabilirim ?
hocam bence 5600x Rtx 3060 olanı alın aralarından en iyisi o çünkü arkadaşta atmış yukarda ztn

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
hocam bence 5600x Rtx 3060 olanı alın aralarından en iyisi o çünkü arkadaşta atmış yukarda ztn
bende onu almayi dusunuyorum. Acikcasi aklima en cok yatanda o pc oldu kardesim ama yine de bi diger sistemleri de sormak istedim cunku cok tecrubesizim pc toplama konusunda
Tesekkur ederim yardim icin.

Can...

80+ Platinum
bende onu almayi dusunuyorum. Acikcasi aklima en cok yatanda o pc oldu kardesim ama yine de bi diger sistemleri de sormak istedim cunku cok tecrubesizim pc toplama konusunda
Tesekkur ederim yardim icin.
rica ederim hocam aslında yeni mimariyi bekleyin derimde fiyatlarının ucuz olacağını sanmam birde öyle bir şey yapmak gereksiz olur gibi me gelyır

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
rica ederim hocam aslında yeni mimariyi bekleyin derimde fiyatlarının ucuz olacağını sanmam birde öyle bir şey yapmak gereksiz olur gibi me gelyır
Belli bi sureden sonra gerekirse degisiklik de yaparim bazi parcalarda. Uzun sure kullanabilirim umarim cunku kisa zaman icersinde bi degisiklik yapmayi dusunmuyorum. Sistem parcalari da gayet iyi parcalar aslinda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom