Neler Yeni

Danimarkada sistem toplama yardımı

Can...

80+ Platinum
Belli bi sureden sonra gerekirse degisiklik de yaparim bazi parcalarda. Uzun sure kullanabilirim umarim cunku kisa zaman icersinde bi degisiklik yapmayi dusunmuyorum. Sistem parcalari da gayet iyi parcalar aslinda
AYNEN YETERLİ GÜÇLÜ PARÇALAR

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan

Can...

80+ Platinum

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Hocam bu sistem işinizi görecektir.

360 HZ monitör ile her hangi bir sıkıntı yaşamazsınız.
22.277tl fiyatı yuh.

Bizdeki daha ucuz.19.5k TL.

Yuppii ekonomi sadece bizde kötü değilmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu daha iyi hocam anakart b550 ve ekran kartı ti
Mesh kasa değil.

Can...

80+ Platinum
22.277tl fiyatı yuh.

Mesh kasa değil.
Özellik olarak daha iyi hocam

22.277tl fiyatı yuh.

Mesh kasa değil.
Bizde ki ucuz mu özellikleri bile daha düşük yani bizde daha kötü

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
22.277tl fiyatı yuh.

Mesh kasa değil.
Kanka sen fiyatı TL ye çeviriyorsun ondan öyle oluyor. Buradaki insanlar TL kazanmıyor Danimarka kronu kazanıyor ondan fiyatlar alınabilecek seviyede

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
22.277tl fiyatı yuh.

Mesh kasa değil.
Ekonomi ile alakası yok hocam orada 1 ay çalışıp rahat bir sistem toplanabilirken aynı sistem için Türkiyede yemeden içmeden 4-5 ay çalışman lazım aynı sistem için

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Özellik olarak daha iyi hocam

Bizde ki ucuz mu özellikleri bile daha düşük yani bizde daha kötü
Hocam onların b450m k anakartı varsa bizde b550m k anakartı var. Ve gördüğüm kadarıyla onlarda 1000gb SSD var bizde 500gb.

Ekonomi ile alakası yok hocam orada 1 ay çalışıp rahat bir sistem toplanabilirken aynı sistem için Türkiyede yemeden içmeden 4-5 ay çalışman lazım aynı sistem için
Olsun yahu ben fiyatlara baktım yani. Ohoo o konuya girersek hiç çıkamayız. Bu yüzden girmeden çıkalım bence o konudan.

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
Sağol kardeşim. Dün gece buldum sen ti deyince. Bir kaç kişiye de sordum bunun ilk söylediğim sistemden daha iyi olduğunu ve daha uzun ömürlü olduğunu söylediler. Şu anda da indirimde bunu almayı düşünüyorum

Aynen öyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mirhab loran
Kanka sen fiyatı TL ye çeviriyorsun ondan öyle oluyor. Buradaki insanlar TL kazanmıyor Danimarka kronu kazanıyor ondan fiyatlar alınabilecek seviyede
asgari ücret ne kadar ? ya da saatlik mi orası da? sanki net 12-13 bin kron diye biliyorum asgari ücret

Nerdesin Kopenhag / avadore de misin :)

Bedirhanc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan
asgari ücret ne kadar ? ya da saatlik mi orası da? sanki net 12-13 bin kron diye biliyorum asgari ücret
Yani en ucuz işçi 15 bine felan çalışır. O da yani eğitim felan olmadan. Okursan ve bi meslek sahibi olursan çok daha yüksek maaşlar. Asgari ücret diye bi tabir yok aslında çünkü 14-15 e kolay kolay çalışan bulunmaz

Peki kardeşim aşşağıda arkadaşın dediği mesh kasa olmamsı sorun yaratır mı? Çünkü bunlar hazır sistemler ve parça malesef ki değiştiremiyorum. İç sistem de diğerine kıyasla daha iyi

Can...

80+ Platinum
Yani en ucuz işçi 15 bine felan çalışır. O da yani eğitim felan olmadan. Okursan ve bi meslek sahibi olursan çok daha yüksek maaşlar. Asgari ücret diye bi tabir yok aslında çünkü 14-15 e kolay kolay çalışan bulunmaz

Peki kardeşim aşşağıda arkadaşın dediği mesh kasa olmamsı sorun yaratır mı? Çünkü bunlar hazır sistemler ve parça malesef ki değiştiremiyorum. İç sistem de diğerine kıyasla daha iyi
Hava akışı biraz kötü olur atıyorum 65 derece olacakken 75 olur en kötü yan camı sökersiniz

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK

Mesh olmaması kasa içi hava sirkülasyonunu zayıflatır ancak 3060TI VISION model ekran kartı 3 fanlı bir model olduğundan biraz rahat olabilirsiniz. Kasanın yukarısında aslında fan için bir boşluk mevcut dilerseniz oraya da bir fan alın ki kasa içi hava akışı biraz daha sağlıklı olsun (farklı bir siteden ya da teknoloji mağazasından fanı alıp kendiniz de takabilirsiniz). Wraith Prism işlemci soğutucusu OC yapmazsanız yetebilir ama daha serin ve konforlu bir ortam için ileride daha iyi hava soğutmalı bir işlemci soğutucusu seçilebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,624
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom