Neler Yeni

🔥İndirim DAREU EK75 RT Magnetic Switch ÖN sipariş fiyatı 3500 tl 🔥 🔥 🔥

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,816
İsim
Bilal Tepe
Bu switch özelliği ne

liba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Liba
Fiyat çok iyi değil mi hocam manyetik için tam istediğim tarzda keycapsler çok hoşuma gitmese bile ileride değiştirilebilir olarak düşünüyorum

liba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Liba
Birkaç kişinin daha yorum yapmasını bekliyorum bu fiyat için iyi midir ona göre alacağım yok mu aydınlatabilecek birisi

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Gökhan
activation distance aşırı düşük herhalde? bendeki klavyede de şu haliyle zaten fazlasıyla düşük hatta ben cherrymx redden geçtikten sonra baya garip gelmişti bana sonradan alıştım. manyetik olması da optiğe göre üstünlük sağlamıyordur diye düşündüm sonuçta dünyada ışık hızını geçebilen bir şey yok daha hızlı olacaksa başka türlü öne geçmeli.
bendeki optik klavye ayrıca 8000hz pol. rate desteğine sahip 16k destekleyenleri daha çıkmadı diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Secretboy
activation distance aşırı düşük herhalde? bendeki klavyede de şu haliyle zaten fazlasıyla düşük hatta ben cherrymx redden geçtikten sonra baya garip gelmişti bana sonradan alıştım. manyetik olması da optiğe göre üstünlük sağlamıyordur diye düşündüm sonuçta dünyada ışık hızını geçebilen bir şey yok daha hızlı olacaksa başka türlü öne geçmeli.
bendeki optik klavye ayrıca 8000hz pol. rate desteğine sahip 16k destekleyenleri daha çıkmadı diye biliyorum
0.1mm ye kadar ayarlayabiliyosun actuation pointini oyüzden daha hızlı dedim

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Gökhan
0.1mm ye kadar ayarlayabiliyosun actuation pointini oyüzden daha hızlı dedim

ayarlanabilir olması baya iyimiş oyun harici arttırmak isterdim bendeki 1mm ve ayarlanmıyor. oyunda iyi güzel de iş yazı yazmaya gelince pek güzel olmuyor.

liba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Liba
Sipariş verdim bakalım nerdeyse gelmesine 1 ay var beklemedeyiz zaten %75 hot swap klavye için normal bir fiyat olduğunu düşünüyorum manyetik görünce aldım bende rapid trigger ayarı da oyunlar için profil ayarlayabiliyorsun olarak anladım. Amacım custom toplamaktı ancak vergiler yüzünden olamıyor maalesef bu şekilde olması daha iyi oldu bence

Top Bottom