Neler Yeni

Dareu Ek871 Connectgame'den alınır mı?

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Arnold Ciwardagexer
Connectgame müşteri hizmetleri pek iyi değil biliyorum fakat Ek871 999TL. Zaten klavye hot-swap ve 3 modlu bence alınır fakat buraya da yazmak istedim sizce alınır mı?

PioXRaV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ayberk Arif Kesikbaş
Hepsiburada dan 1 hafta önce connectgame satıcısından almıştım kendi sitesinde daha ucuz olduğunu elime geldikten sonra öğrendim bilseydim kendi sitesinden alırdım. Klavyeden baya memnunum %80 şarj ile gelmişti bugün şarjı bitti bazen RGB açık kullanmıştım bence pil performansı çok iyi. Aklında soru varsa sorabilirsin. Bide bu linkteki GTR modeli, GTR olmayan düz 871 de Bluetooth yok diye biliyorum.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Arnold Ciwardagexer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburada dan 1 hafta önce connectgame satıcısından almıştım kendi sitesinde daha ucuz olduğunu elime geldikten sonra öğrendim bilseydim kendi sitesinden alırdım. Klavyeden baya memnunum %80 şarj ile gelmişti bugün şarjı bitti bazen RGB açık kullanmıştım bence pil performansı çok iyi. Aklında soru varsa sorabilirsin. Bide bu linkteki GTR modeli, GTR olmayan düz 871 de Bluetooth yok diye biliyorum.
Kailh red ile geliyor diye biliyorum Kailh D switch. Hissiyatı nasıl ve rattle sesi var mı?

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Arnold Ciwardagexer
Pek fazla klavye deneyimlemedim ama hissiyatı ve sesi bence çok güzel. Rattle sesin ne olduğunu bilmiyorum.
Hocam space enter gibi tuşlara bastıgınızda stabilizörlerden çın çın ses tgeliyor mu youtebeden bakabilirsiniz.

klavalier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Sertaç Yiğitoğlu
Hocam satın aldınız mı? Ben de almayı düşünüyorum fakat site yüzünden tereddütte kalıyorum

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Arnold Ciwardagexer
Hocam satın aldınız mı? Ben de almayı düşünüyorum fakat site yüzünden tereddütte kalıyorum
Hocam eğer ihtiyacınız varsa alın ben almaktan vazgeçtim çünkü halizhazırda Z686 kullanıyorum ve aşırı ağır modladım klavyeyi o yüzden ihtiyacım yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,188
Üyeler
154,711
Son üye
AkınMrcn
Top Bottom