Neler Yeni

Dark Maxima V20 Boş Kasa Çalıştırma

AMD007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ahmed Genç
Merhaba, Dark Maxima V20 kasa aldım, boş halde daha içini doldurmadım. Bir de MSI A850G güç kaynağım var. Güç kaynağımın SATA Molex kablosunu kasanın fan kontrolcüsüne bağladım ancak fanlar dönmüyor, LED'ler de yanmıyor. Sorun nedir acaba? Güç kaynağını fişe taktım tuşunu 1 konumuna getirdim ama çalışıp çalışmadığı da belli olmuyor. Onu da yeni aldım. Teknobiyotik'te boş halde kasa tanıtım videoları var V30 - Dark Guardian Pro vb.
Ben de o şekilde sadece fanları ve LED'leri nasıl kumandası ile açıp kapatabilirim? Yardımlarınızı rica ederim

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,218
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Merhaba, Dark Maxima V20 kasa aldım, boş halde daha içini doldurmadım. Bir de MSI A850G güç kaynağım var. Güç kaynağımın SATA Molex kablosunu kasanın fan kontrolcüsüne bağladım ancak fanlar dönmüyor, LED'ler de yanmıyor. Sorun nedir acaba? Güç kaynağını fişe taktım tuşunu 1 konumuna getirdim ama çalışıp çalışmadığı da belli olmuyor. Onu da yeni aldım. Teknobiyotik'te boş halde kasa tanıtım videoları var V30 - Dark Guardian Pro vb.
Ben de o şekilde sadece fanları ve LED'leri nasıl kumandası ile açıp kapatabilirim? Yardımlarınızı rica ederim
Dostum o videolarda PSU 24 pin kablosunu kandırarak çalıştırıyorlar normalde anakart olmadan çalışmaz. Şu şekil işlem:

AMD007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ahmed Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Allah razı olsun sağ olun var olun, akşamdan beri 30 kişiye sordum bunu bilen yok hepsi bana fanların kablosu takılı mı diye soruyor psu fişe takılı mı vs. diyor sizin sayenizde çalıştırabildim fanları sonunda, çok sağolun çok teşekkür ederim :love:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi
Top Bottom