Neler Yeni

Öneri Dark Maxima V20 kasa alınır mı?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
İyi günler arkadaşlar, yaza doğru kasa değişeceğim ve eğer fiyatı aşırı uçmazsa yani 700 lirayı falan geçmez ise Maxima V20 almayı düşünüyorum. Gerçekten kaliteli görünüyor kasa tasarımı bazı kişilerin hoşuna gitmemiş gördüğüm kadarıyla fakat ben gayet beğendim. V200 kasasından geçeceğim için zaten çok daha iyi olacağını biliyorum, aklıma takılan konu bu fiyata yani 700 lira sınırına kadar daha iyi bir kasa var mıdır? ARGB bir kasa ARGB girişim yok fakat kumanda sayesinde çok fazla kontrol seçeneği var. Benim için en önemli konu aslında soğutma Aydın şehrinde yaşadığım için (yazın en az 44 en fazla 53 derece sıcak olan bir yer) soğutması yeterli olur mu diye düşünüyorum. Kalan bileşenlerim imza kısmında var gayet soğuk çalışıyorlar normalde fakat Dark biraz tartışmalı bir marka olunca insanın aklında soru işaretleri kalıyor. Sizin yorumunuz veya tavsiyeniz nedir?

Türk DRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏Türk DRK
İlgilendiği Kategoriler
Undertale,evcil hayvanlar, film, dizi, oyun
Alınır,dark ne kötü ne iyi bir markadır

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Alınır. Başka bir konuda yazdığım yorumu kopyalıyorum:

550 TL’ye kadar fiyatla satılan bütün kasaları araştırdım, Dark Maxima V20’den daha iyisi yoktu, bir tane de aldık zaten.

Tasarımını beğenmediyseniz ona bir şey diyemem. Ama bu fiyata 2x20 cm ARGB fan, 1x12 cm ARGB fan, kumanda ile RGB’lerin ve fan hızının kontrolü, tempered glass yan panel, full mesh ön panel, üstte altta ve en önemlisi önde toz filtresi, üst panelde 280mm ön panelde 360mm sıvı soğutma desteği, dikey ekran kartı desteği (ayrıca satılan aparatla), USB Type-C giriş gibi özellikleri başka kasa sunmaz.

Top Bottom