Neler Yeni

Daron Acemoğlu: Ülkenin ekonomik çöküşe nasıl dayanacağını bilmiyorum

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Bu arada Kemal Kılıçdaroğlu kazansa bile mecliste çoğunluk Cumhur İttifakı'nda bu yüzden Kemal Kılıçdaroğlu'nun çıkardığı yasalar, maddeler meclisten geçemeyecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bizi çekmez daha büyüğü lazım
hocam botu boşverin patlar bogulir oluruz

Ekler

• Screenshot_2023-05-15-23-08-09-277-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-15-23-08-09-277-edit_com.android.chrome.jpg
    696 KB · Hit: 30

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Biliyorum o yüzden umudum yok zaten.

🚣‍♂️🚣‍♂️🚣‍♂️
Seçim anketleri %10 yanıldı yani kaba taslak bir hesap yaparsak Mansur Yavaş o seçim anketlerinde %63 civarında alırken Kılıçdaroğlu %55 civarı alıyordu bu hesaba göre Mansur aday gösterilmiş olsaydı belki %51 veya %53 ile almıştık fakat o parti binasından bulunan süper zekalı insanları tebrik ediyorum cumhurbaşkanlığını kaybetsek bile mecliste üstünlük kazanmamız gerekirdi

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,058
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Seçim anketleri %10 yanıldı yani kaba taslak bir hesap yaparsak Mansur Yavaş o seçim anketlerinde %63 civarında alırken Kılıçdaroğlu %55 civarı alıyordu bu hesaba göre Mansur aday gösterilmiş olsaydı belki %51 veya %53 ile almıştık fakat o parti binasından bulunan süper zekalı insanları tebrik ediyorum cumhurbaşkanlığını kaybetsek bile mecliste üstünlük kazanmamız gerekirdi
Bütün anketler kolpaymış bunu anlamış olduk hocam.

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
abi adam 75 yaşında 5 yıl sonra 80 olucak ya 80

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bütün anketler kolpaymış bunu anlamış olduk hocam.
Ah ah zaten kaybetmesini istiyordum çünkü sokaklar caddeler Mansur Yavaş isterken Kemal Kılıçdaroğlu halkın sesini duymadı o dönemde duymayan adam iktidar olunca mı duyacak ? Kimse halkı falan düşünmüyor bu ülke 3. Dünya ülkeleri arasına girmeyi haketti zaten girdi de neyse

abi adam 75 yaşında 5 yıl sonra 80 olucak ya 80
İşte ben her zaman en az 45 yaşında en fazla 55 yaşında olan kişileri kabinede ve Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorum ama yok arkadaş koltuklara yapıştılar yeter

O deprem bölgelerinde yaşayan insanlara çok acıyordum gram umrumda değiller sadece bebek ve çocuklar hariç

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,058
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Ah ah zaten kaybetmesini istiyordum çünkü sokaklar caddeler Mansur Yavaş isterken Kemal Kılıçdaroğlu halkın sesini duymadı o dönemde duymayan adam iktidar olunca mı duyacak ? Kimse halkı falan düşünmüyor bu ülke 3. Dünya ülkeleri arasına girmeyi haketti zaten girdi de neyse

İşte ben her zaman en az 45 yaşında en fazla 55 yaşında olan kişileri kabinede ve Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorum ama yok arkadaş koltuklara yapıştılar yeter

O deprem bölgelerinde yaşayan insanlara çok acıyordum gram umrumda değiller sadece bebek ve çocuklar hariç
Zaten bu ülkenin 3. dünya ülkesi olduğunu düşünüyorum ben artık.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Hazıra dağlar dayanmaz derler, iktidarın da ekonomi konusunda yaptığı malesef dediğim özlü söz gibi davranmaları...
Profesörler kadar bizler de biliyoruz ama yetkimiz olsa değiştirebiliriz ancak.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Zaten bu ülkenin 3. dünya ülkesi olduğunu düşünüyorum ben artık.
Birde şöyle bir durum var Kılıçdaroğlu oy potansiyeli olmayan deva ve gelecek partisine gitti o kadar milletvekili verdi bir gün eğer bu partiler Erdoğan'ı desteklemeye kalkar ve Erdoğan bunu fırsat bilip 360 milletvekiline tamamlayıp hemen sivil anayasayı değiştirmeye kalkacaktır o zaman sokaklarda çarşaflı kişileri görürüz o gün geldiğinde herkes pişman olacak ama geç kalınacak tabii bunların gerçekleşmesi için bu söylediğim ihtimallerin gerçekleşmesi gerekiyor

Hazıra dağlar dayanmaz derler, iktidarın da ekonomi konusunda yaptığı malesef dediğim özlü söz gibi davranmaları...
Profesörler kadar bizler de biliyoruz ama yetkimiz olsa değiştirebiliriz ancak.
Kemal kaybedecek kesin olarak ama bu duruma rağmen hala partiden istifa etmezse benim aklıma farklı düşünceler gelir ya arkadaş bu adam olduğu sürece partinin oyları %25'i geçmedi ya

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Birde şöyle bir durum var Kılıçdaroğlu oy potansiyeli olmayan deva ve gelecek partisine gitti o kadar milletvekili verdi bir gün eğer bu partiler Erdoğan'ı desteklemeye kalkar ve Erdoğan bunu fırsat bilip 360 milletvekiline tamamlayıp hemen sivil anayasayı değiştirmeye kalkacaktır o zaman sokaklarda çarşaflı kişileri görürüz o gün geldiğinde herkes pişman olacak ama geç kalınacak tabii bunların gerçekleşmesi için bu söylediğim ihtimallerin gerçekleşmesi gerekiyor
şuan en iyi seçim Sinan Oğan ama bu seçimlerde kazanamayacak ama bu iktidararın gitmesi için de tek seçenek CHP iyi olan taraf yok ama potansiyel olduğu için chp akp gelirse hüdapar chp hdp iki ucu pis değnek misali keşke Oğan kazansa

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,058
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler

Kemal kaybedecek kesin olarak ama bu duruma rağmen hala partiden istifa etmezse benim aklıma farklı düşünceler gelir ya arkadaş bu adam olduğu sürece partinin oyları %25'i geçmedi ya
İnşallah öyle bir şey olmaz.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Kemal Kılıçdaroğlu Onursal Adıgüzel diye bir kişiyi görevden almış 😂

Bu kişi Muharrem İnce'nin kaybettiği seçimlerde de sandık sonuçlarını yöneten adammış bu seçimlerde de yönetmiş herhalde hatta açıklama yapmış sistemler ve veri akışında bir problem yoktu diyor

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,058
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Kemal Kılıçdaroğlu Onursal Adıgüzel diye bir kişiyi görevden almış 😂

Bu kişi Muharrem İnce'nin kaybettiği seçimlerde de sandık sonuçlarını yöneten adammış bu seçimlerde de yönetmiş herhalde hatta açıklama yapmış sistemler ve veri akışında bir problem yoktu diyor
O zaman iyi olmuş.

Top Bottom