Neler Yeni

Dava yer miyim acaba ?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Bir site var arkadaşlar isim vermeyeyim size çok cüzi paraya xbox gamepass verşyor(daha öncede çok alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım).Daha sonra hesabı beraber oynayalım oyunları diye 2 arkadaşa da verdim hesabı sorunsuz kullandık şimdi oyunu açamadık ve hesaplara bakınca hesapta isim "DEĞİŞTİRME LA" yazıyor bize yapılan bi atıf değil sanırım çünki hesapta herhangi birşeyi ellemedik yetkimizde yok zaten.Çık gir yaptık hesap adı "MAHKEME KAĞIDI GERİNCE GÜRÜRSÜN" oldu.Bize yapılan bi atıf değil sanırım.Sanırım biri hesap ayarlarıyla oynadı falan o yüzden yazmıştır.Ama atıfın bana yapıldığını varsayarsak dava yermiyim ?

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Ucuzu oyun satılan siteler aynı hesabı bir sürü kişiye veriyor. Aynen senin yaptığın gibi.
Öyle bir kullanıcı değiştirmiştir.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Bir site var arkadaşlar isim vermeyeyim size çok cüzi paraya xbox gamepass verşyor(daha öncede çok alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım).Daha sonra hesabı beraber oynayalım oyunları diye 2 arkadaşa da verdim hesabı sorunsuz kullandık şimdi oyunu açamadık ve hesaplara bakınca hesapta isim "DEĞİŞTİRME LA" yazıyor bize yapılan bi atıf değil sanırım çünki hesapta herhangi birşeyi ellemedik yetkimizde yok zaten.Çık gir yaptık hesap adı "MAHKEME KAĞIDI GERİNCE GÜRÜRSÜN" oldu.Bize yapılan bi atıf değil sanırım.Sanırım biri hesap ayarlarıyla oynadı falan o yüzden yazmıştır.Ama atıfın bana yapıldığını varsayarsak dava yermiyim ?
Hesap satışı zaten bir çok yerde yasak. Dava niye etsin hem, boş yapmış bence.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Oğuz
10 yaşındaki çocuğun biri nicki değiştirmiş işte, fazla takma.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
rotangar__
Steam
Discord
Rotangar#2224
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ucuzu oyun satılan siteler aynı hesabı bir sürü kişiye veriyor. Aynen senin yaptığın gibi.
Öyle bir kullanıcı değiştirmiştir.
Evet zaten herkesde aynı hesap var ama xbox hesabını başka seçiyorsun o yüzden beraber oynayabiliyorsun.Hesaba başkası girince atmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
Hesap satışı zaten bir çok yerde yasak. Dava niye etsin hem, boş yapmış bence.
Çalıntı hesaptır. O sitelerde çok oluyor . Dava yeme ihtimali var bence, adamın hesabını çalıyorlar sonra başkaları girip kullanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet zaten herkesde aynı hesap var ama xbox hesabını başka seçiyorsun o yüzden beraber oynayabiliyorsun.Hesaba başkası girince atmıyor.
Çalıntı hesap olabilir, bence öyle yerlerden alma

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hiç bişi çıkmaz.

BATTERHAM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Umutcan Yılmaz
Hesap Satışı Ve Paylaşımı Yasal Olmadığından Yemezsin

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Çalıntı hesaptır. O sitelerde çok oluyor . Dava yeme ihtimali var bence, adamın hesabını çalıyorlar sonra başkaları girip kullanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çalıntı hesap olabilir, bence öyle yerlerden alma
İyi de müşteri bu hesabı alırken çalıntı olduğunu bilmiyor. Yani davalık bir durum olduğunu sanmıyorum kimse 30 liralık gamepass için uğraşmaz.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Oha la korku flimi gibi bi gün bi giriyon hesaba nick *ARKANDAYIM* felan yazıyor 😖 ben gerilirdim heralde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
İyi de müşteri bu hesabı alırken çalıntı olduğunu bilmiyor. Yani davalık bir durum olduğunu sanmıyorum kimse 30 liralık gamepass için uğraşmaz.
Dava açar dedim ,hapis yatar demedim. Öyle bir şey olursa çağırır sorarlar, arkadaşta söyler evine döner.

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
yunus günaydın
Biliyorum o siteyi kutu durumları falan da var çalıntı hesapları patır patır satıyolar senlik bir şey olmaz hocam

Top Bottom