Neler Yeni

Yardım DDR5 Sistem Çok Uğraştırdı Beni

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Volkan
lanet olsun ddr5 gibi platforma neymiş arkadaş bıktım xmp sabahtan beri açık bir halt yok geçen gecede bu saatte ses gitti çıt çıt ediyrodu şimdide tyamamen gitti sonra kapattm oyun açılmadı 3 el rekabet maçında afk kaldım aç kapa yaptım düzeldi bıktım lanet olsun ve yine ses gitti şuan da
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakart arızalı anladığım kadarıyla lanet gelsin garantiye yolladım sorun yok demişlerdi anakartın arkasında izler vardı

anakart arızalı anladığım kadarıyla lanet gelsin garantiye yolladım sorun yok demişlerdi anakartın arkasında izler vardı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,769
İsim
Emre
Discord
necromancerr
lanet olsun ddr5 gibi platforma neymiş arkadaş bıktım xmp sabahtan beri açık bir halt yok geçen gecede bu saatte ses gitti çıt çıt ediyrodu şimdide tyamamen gitti sonra kapattm oyun açılmadı 3 el rekabet maçında afk kaldım aç kapa yaptım düzeldi bıktım lanet olsun ve yine ses gitti şuan da
Boşver ddr5 falan kardeşim gel ben sana benim r3 3100 ü vereyim üstüne 1000 tl alırım ha (!) (Geçmiş olsun)

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boşver ddr5 falan kardeşim gel ben sana benim r3 3100 ü vereyim üstüne 1000 tl alırım ha (!) (Geçmiş olsun)
bu arada alt sokette var galiba sorun onda gidiyo ve hep bu saatte olması beni ayrı delirtiyor

yok hacı kökten bozuk oyunu nsesi var adamların ses yok sonra mikim yok

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,769
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bu arada alt sokette var galiba sorun onda gidiyo ve hep bu saatte olması beni ayrı delirtiyor

yok hacı kökten bozuk oyunu nsesi var adamların ses yok sonra mikim yok
Ses yongası patlamış olmasın yada hasarlı.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses yongası patlamış olmasın yada hasarlı.
var bir sıkıntı usb den hocam hyperx c2 var klavye sapıtıyor bazen bu sefer sapıtmadı en alt usb portlarında takılıyken ses çıt çıt ediyor sonra gidiyyor bir üste takınca oyunun sesi var ama ne takımın sesi var nede ben mic açıp sesimi duyura biliyorum kasanın öndeki jak e takarsam ses sorunsuz geliyor

@Mehmet Yılmaz hocam sence ne gibi bir sorun var anakartım arızalı olabilir mi ilk aldığımda böyle olmuyordu ilk ne zaman oldu onuda unuttum ama yeni soğutucumu takmadan önce olmuyordu galiba emin değilim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,312
Üyeler
151,879
Son üye
chickinsout
Top Bottom