Neler Yeni

🔥İndirim Dead Cells 12.50 TL! Çök!

Can...

80+ Platinum
ios kullanıyorsan mecbur :D
android kullanıyorum telefonda pek marka takıntım yok oyun oynamıyorum bişey yapmıyorum wp alo alo desin az sosyal medya vs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok mantıksız bir düşünce. Ne alaka?
Yo mantıklı oyun oynamıyorum telefondan niye para vereyim neyi mantıksız ben oyun oynamıyorum mobil oyuna para gömmek te mantıklı mantıklı gelmiyor hem oynadığım için hem de Mobil olduğu için

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Keşke iade etmeseydin. Oyun 180 oldu.
Oynadım bitirdim, DLC'ler dahil. Rouge-like türünü ben genelde geri dönüp oynamam, bayıyor bir süre sonra beni .d

Mobil oyuna para verilmez ya mobilden oyun oynamayı sevmeyen biri olarak düşüncem bu
PC'deki oyun'da mobildeki oyun değil mi .d
Hem PC hem de Mobil'e oyun geliştiren birisi olarak bu düşünceni çok komik buluyorum.

Can...

80+ Platinum
Oynadım bitirdim, DLC'ler dahil. Rouge-like türünü ben genelde geri dönüp oynamam, bayıyor bir süre sonra beni .d

PC'deki oyun'da mobildeki oyun değil mi .d
Hem PC hem de Mobil'e oyun geliştiren birisi olarak bu düşünceni çok komik buluyorum.
Yaw kardeşim benim ben sevmiyorum bitti gitti mobilden zevk almıyorum allah allah ya asıl sizin düşünce yapınız komik

r4NG3r

80+ Silver
İroni olsa da sinirlenmedim değil. Daha bugün konu açıldı. Oradan bir şey indirmiş. Virüs girmiş. Herhalde girer. 12.5 TL yani. Cips olmuş 18
Telefonada korsan birsey indirmezsin ya hadi pc tamam bende indiriyorumda insan nasil guvenip telefona apk kurar aklim almiyor

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,168
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Telefonada korsan birsey indirmezsin ya hadi pc tamam bende indiriyorumda insan nasil guvenip telefona apk kurar aklim almiyor
10 yıldır APK kuruyorum yüklü banka hesapları borsalar falan var bişey olmadı önüme gelen apkyı da kuruyom şayomiye

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,546
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

kırmızışarapp

80+ Silver
Her türlü kul hakkı.
Şu son zamlardan sonra bu düşünceyi bıraktım. Çünkü artık insanların gerçekten erişemeyeceği bir seviyeye geldi oyun fiyatları. Karnımızı doyurmak için gidip hırsızlık yapmıyoruz. Mecburen gidip eşek gibi çalışıp zar zor karnımızı doyuruyoruz. Bir de üstüne oyuna para mı vericez ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,026
Üyeler
141,786
Son üye
MaviSakaLLi
Top Bottom