Neler Yeni

Deathadder v3 vs Dragonfly F1 Pro Hangisi Alınmalı

fronze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Sezgin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , FPS oyunları , Donanım
Biri kablolu biri kablosuz biliyorum ama birbirine yakın özellikleri var zaten v3 teki 8khz çoğu oyunda düzgün çalışmıyormuş F1 Pro alırsam ilk defa wireless alıcam sizce hangisini tercih etmeliyim ve wireless mouse problem çıkarırmı (F1 Pro Dongle ile beraber 2.850/deathadder v3 2000 TL) F1 Pro Dongle ile beraber 4khz çıkabiliyor monitörümde 280hz

Elim 17-18cm Palm Tutuş Kullanıyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Onur Altunay
Biri kablolu biri kablosuz biliyorum ama birbirine yakın özellikleri var zaten v3 teki 8khz çoğu oyunda düzgün çalışmıyormuş F1 Pro alırsam ilk defa wireless alıcam sizce hangisini tercih etmeliyim ve wireless mouse problem çıkarırmı (F1 Pro Dongle ile beraber 2.750/deathadder v3 2000 TL) F1 Pro Dongle ile beraber 4khz çıkabiliyor monitörümde 280hz
mouse u bırak 8khz , 4khz kullanman için bile hem güçlü internet hem güçlü işlemci hem yüksek hz monitör ayrıyetten de farkı anlayabilecek kadar üst düzey oyun oynuyor olman lazım. ve de bu iki mouse'un shapeleri çok farklı, kendine ve tutuş şekline göre tercih etmen lazım ama bence dragonfly al. Wireless olması hz farkından daha çok etkiliyor oynayışı bence.

fronze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Sezgin
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar özelliklerim baya iyi rx6900xt R9 5950x 280hz falan ben sadece wireless almaktan biraz çekiniyorum daha önce hiç kullanmadığım için

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
F1 pro en daha iyi olur. V3 aman aman bir mouse değil. Kablolu deneyime degmez

fronze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Sezgin
İlgilendiği Kategoriler
@MuratTheFounderOfGariban kral sen olsan hangisini alırsın yada daha iyi bir önerin varsa onuda yazabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouse u bırak 8khz , 4khz kullanman için bile hem güçlü internet hem güçlü işlemci hem yüksek hz monitör ayrıyetten de farkı anlayabilecek kadar üst düzey oyun oynuyor olman lazım. ve de bu iki mouse'un shapeleri çok farklı, kendine ve tutuş şekline göre tercih etmen lazım ama bence dragonfly al. Wireless olması hz farkından daha çok etkiliyor oynayışı bence.
Zaten palm tutuş kullandığım için ikisinede alışırım birde g502💀den geçicem

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Onur Altunay
Bilgisayar özelliklerim baya iyi rx6900xt R9 5950x 280hz falan ben sadece wireless almaktan biraz çekiniyorum daha önce hiç kullanmadığım için
süper kral özelliklerin üst düzey olması güzel, 4k mouse kullanabilirsin rahatça. Bence wraithesport sitesine gir ordan mouse şekillerine bak çünkü geneli 3395 sensor ve nordic mcu ya sahip yani en iyi donanımlar razerin kendi için çıkardığı sensörü falan saymazsak. Burada da doğal olarak mouse un ağırlığı, şekli, batarya kapasitesi gibi özelliklere bakmak ve en uygununu bulmak lazım diye düşünüyorum.

ek olarak da şunu söyleyeyim, wireless mousedan çekinmene gerek yok. Profesyonel düzeyde fortnite oynarken bile wireless mouse gecikmesi hissetmiyorum kaldı ki ninjutso sora kullanıyorum. 1000hz olan modeli.

fronze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Sezgin
İlgilendiği Kategoriler
süper kral özelliklerin üst düzey olması güzel, 4k mouse kullanabilirsin rahatça. Bence wraithesport sitesine gir ordan mouse şekillerine bak çünkü geneli 3395 sensor ve nordic mcu ya sahip yani en iyi donanımlar razerin kendi için çıkardığı sensörü falan saymazsak. Burada da doğal olarak mouse un ağırlığı, şekli, batarya kapasitesi gibi özelliklere bakmak ve en uygununu bulmak lazım diye düşünüyorum.

ek olarak da şunu söyleyeyim, wireless mousedan çekinmene gerek yok. Profesyonel düzeyde fortnite oynarken bile wireless mouse gecikmesi hissetmiyorum kaldı ki ninjutso sora kullanıyorum. 1000hz olan modeli.
Mesela sora ile dragonflyın ne farkı var o niye daha pahalı 4k olan niye ucuz alırsam F1 Pro alıcam Max almaya gerek duymuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Onur Altunay
Mesela sora ile dragonflyın ne farkı var o niye daha pahalı 4k olan niye ucuz alırsam F1 Pro alıcam Max almaya gerek duymuyorum
hocam sora aldığımda en hafif mouse oydu diye almıştım ve şimdiye kadar aktif 10-15 mouse kullandım tutuş şeklime en uygunu o olduğu için main mouse yaptım. Ama genel olarak fiyat farkı marka farkından ve malzeme kalitesinden kaynaklanıyor bence. vgn daha yeni bir marka piyasada.

Top Bottom