Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool AG400 Hava Soğutucu 503 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emir Deniz
Alıntıyı görüntüleben de 214xt almayı düşünüyodum bunu görünce düşünmeden aldım çokk daha güzel ve büyük gözüküyor sadece rgb fan için 214xtyle uğraşmak istemedim görüntü olarak bu çok daha iyi
Hocam montajı nasıldı, kolay mı? Anakartı komple tüm bağlantıları söküp çıkartmak gerekiyor sanırım.

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,263
İsim
Kerem Çavuş
Hangi işlemciyle hangi fanı kullanıyordunuz? Farketti mi acaba sıcaklık konusunda?
i5 12400fte stok soğutucuyla kullanıyordum baya fark etti değerleri paylaştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

3060tan bende 3070ti felan geçmeyi düşünüyorum ama amd tarafida çok ucuz bilemedim valla
sıfır almayı düşünsem fiyatından dolayı amd düşünürdüm 2. elde 3070ler bile çok ucuz hangisini denk getirirsen artık :D

Hocam montajı nasıldı, kolay mı? Anakartı komple tüm bağlantıları söküp çıkartmak gerekiyor sanırım.
hiçbir bilgim yoktu içerisindeki kitapçıkla kendim monte ettim aşırı kolay sorun yaşamazsın

hiç çıkarmana gerek yok işlemci fanını çıkarıyosun işlemcinin arka tarafından ( kasanın cam olmayan yüzü ) 4 kollu bi aparat var onu takıyosun daha sonra intel veya amd desteğini takıyosun işlemciyi oturtacağın yerler de belli zaten hiç sorun yaşamazsın aşırı kolay

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
i5 12400fte stok soğutucuyla kullanıyordum baya fark etti değerleri paylaştım

sıfır almayı düşünsem fiyatından dolayı amd düşünürdüm 2. elde 3070ler bile çok ucuz hangisini denk getirirsen artık :D

hiçbir bilgim yoktu içerisindeki kitapçıkla kendim monte ettim aşırı kolay sorun yaşamazsın

hiç çıkarmana gerek yok işlemci fanını çıkarıyosun işlemcinin arka tarafından ( kasanın cam olmayan yüzü ) 4 kollu bi aparat var onu takıyosun daha sonra intel veya amd desteğini takıyosun işlemciyi oturtacağın yerler de belli zaten hiç sorun yaşamazsın aşırı kolay
Bende ikinci el bakıyorum da temizini bulmak biraz zor. 3070 - 3070ti arıyorum. Eskisine göre girip bakayım dedim 3060i satıp 2-3 bin koyunca 3070 alabiliyorum eskisine göre cok düşmüş piyasa.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,263
İsim
Kerem Çavuş
Bende ikinci el bakıyorum da temizini bulmak biraz zor. 3070 - 3070ti arıyorum. Eskisine göre girip bakayım dedim 3060i satıp 2-3 bin koyunca 3070 alabiliyorum eskisine göre cok düşmüş piyasa.
sistemler ucuzladı ekran kartı fiyatları da düştü normal 2k farka değer bence 3060la / 3070ti

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
FREEDOM
Siparişim geldi stock fandan sonra gerçekten ilaç gibi geldi değerleri kendim görmeden inanmıyordumn fakat stok fanıyla 91 DERECE gösteren test bu gün bu fanla birlikte maximum 51 derece gösterdi DEVASA BİR FARK var ortada çok mutluyum şu an :):blobdance::blobdance::blobdance:
Sogutucu peki sessiz mi acaba ve hangi işlemci için aldın

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
R7 5800X3D soğutur mu bu?

srgfedex

80+
Dahası