Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool AG400 Hava Soğutucu 503 TL

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat
Hocam fan geldi montajladım, işlemci acayip soğuk çalışıyor ama aklıma bir şey takıldı. Kutudan çıkan termal macun bayağı azdı. Bazı yerlere tam değmedi bile. İnce yayıldı bayağı. Sıkıntı yok sıcaklıkta ama kafama takıldı biraz.

@BatuhanKLC arada bir 214XT'nin RGB olan modelini kontrol ediyordum, ki an itibariyle Stokları bitmiş. Bundan sonraki aşamada ne olacak acaba, bilgi verir misiniz uygunsa eğer?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
Hocam fan geldi montajladım, işlemci acayip soğuk çalışıyor ama aklıma bir şey takıldı. Kutudan çıkan termal macun bayağı azdı. Bazı yerlere tam değmedi bile. İnce yayıldı bayağı. Sıkıntı yok sıcaklıkta ama kafama takıldı biraz.
ileride onu yenilemek lazım paketteki macun baya azdı

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
@BatuhanKLC arada bir 214XT'nin RGB olan modelini kontrol ediyordum, ki an itibariyle Stokları bitmiş. Bundan sonraki aşamada ne olacak acaba, bilgi verir misiniz uygunsa eğer?
Dostum , canını yediğim , ben gelburanın sahibi değilim . Ortalık 56 . Deprem var . Millet can derdinde , bak videolarım hazır diyorum . Sahibi deprem bölgesinde diyorum. Stok fiyatı konuşamadık ben de bilmiyorum diyorum . Güzel kardeşim söz öğrenince söyleyeceğim canını yediğim.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
Dostum , canını yediğim , ben gelburanın sahibi değilim . Ortalık 56 . Deprem var . Millet can derdinde , bak videolarım hazır diyorum . Sahibi deprem bölgesinde diyorum. Stok fiyatı konuşamadık ben de bilmiyorum diyorum . Güzel kardeşim söz öğrenince söyleyeceğim canını yediğim.
kral sen youtuber mısın

Kusura bakmayın bu 3 falan oldu herhalde sorduğum, biraz aciliyetten sormuştum durumun sonucunu. Gelbura'nın okuduğum yorumlardan da gördüğüm kadarıyla ne kadar iyi bir firma olduğunu buradan söylemek isterim. Sırf bu yüzden de Sinerjiden AG400 almak istemedim, almışken Gelbura'da dan almak istedim söylediklerinizden ötürüde.

Ülkemizin hâli ortada dediğiniz gibi, her şey çabuk unutuluyor. Fakat unutulmaması gereken bir şey yaşadık, Allah bir daha böyle bir şey yaşatmasın.

Size de fazla sorduysam eğer, affola...

Son düzenleme:

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Kusura bakmayın bu 3 falan oldu herhalde sorduğum, biraz aciliyetten sormuştum durumun sonucunu. Gelbura'nın okuduğum yorumlardan da gördüğüm kadarıyla ne kadar iyi bir firma olduğunu buradan söylemek isterim. Sırf bu yüzden de Sinerjiden AG400 almak istemedim, almışken Gelbura'da dan almak istedim söylediklerinizden ötürüde.

Ülkemizin hâli ortada dediğiniz gibi, her şey çabuk unutuluyor. Fakat unutulmaması gereken bir şey yaşadık, Allah bir daha böyle bir şey yaşatmasın.

Size de fazla sorduysam eğer, affola...
Sorun yok canını yediğim , bu mesajını da aynen iletirim Allaha emanet
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral sen youtuber mısın
Kral benden olsa olsa YoutuberCık olur ;) kanalın adı Tükkan

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cihan Bozkır
Boşluk kalmadı ise, ortasına tam temas etti ise yeter. İdeali tam temas sağlayacak şekilde en ince katmanı oluşturmak, arada hava boşluğu bırakmamak. Bu arada farklı sürme şekilleri ile ilgili videolar vardı. Birisinde tam ortaya koyup üstüne metali basıyor, diğerinde çizgiler halinde sürüyor, bir başkasında tam yayıyor. Aralarında çok da bir fark olmuyordu. Önemli olan yayarken arada hava boşluğu bırakmamak. İnce sürünce hava boşluğu ihtimali de azalıyor. Onun için hiç takılmayın, olur.

Top Bottom