Neler Yeni

delikli mouseler el terletiyor mu?

batuu123

80+ Bronze
aerox 3 gibi delikli mouseler gerçekten işe yarıyor mu? rival 3 ile özellikleri aynı tek farkı delikli olması 1300 lira verip geçmeye değer mi acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
aerox 3 gibi delikli mouseler gerçekten işe yarıyor mu? rival 3 ile özellikleri aynı tek farkı delikli olması 1300 lira verip geçmeye değer mi acaba?
Tek farki delikli olmasıysa bence alınmaz kozmetik için he daha az terletir olabilir ama bu fiyat bandında kozmetik değilde 1300tl ye özellik olarak bir mouse seçmek daha mantıklı olur bende rival 3 güzel mouse terleme düzeyi normal güzel bir ürün ama kronik sorunları olabilen bir mouse olduğu için mağazan alın derim alacaksanız da

batuu123

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek farki delikli olmasıysa bence alınmaz kozmetik için he daha az terletir olabilir ama bu fiyat bandında kozmetik değilde 1300tl ye özellik olarak bir mouse seçmek daha mantıklı olur bende rival 3 güzel mouse terleme düzeyi normal güzel bir ürün ama kronik sorunları olabilen bir mouse olduğu için mağazan alın derim alacaksanız da
suanda rival 3 kullanıyorum zaten ama sırf delikli diye 1300 verilir mi bilemedim oyun oynarken el terletmesin yeter iş görür mü o konuda parası konusunda da sıkıntı çok yok aslında 900 liralık kupon kullanıcam 80 lira da nays verir 300e falan gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
suanda rival 3 kullanıyorum zaten ama sırf delikli diye 1300 verilir mi bilemedim oyun oynarken el terletmesin yeter iş görür mü o konuda parası konusunda da sıkıntı çok yok aslında 900 liralık kupon kullanıcam 80 lira da nays verir 300e falan gelir
Hocam kozmetik için alinmaz illa alacaksanız o Fiyata daha iyi özellikleri olan bir mouse alin hz yüksek olan flan vs. Kuponda varmış zaten 1700 e flan tamamlayip güzel bir mouse alabilirsiniz

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
HyperX Pulsefire Hastede alabilirsin gene delikli kendisi

batuu123

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HyperX Pulsefire Hastede alabilirsin gene delikli kendisi
ya daha ucuza da güzel modeller var ama tek korkum yazılım sorunları mesela ben makro tuşuna hızlı tıklama atıyorum oyunlarda tabanca kullanırken seri sıkıyor logitechde bu özellik oyunlarda çalışmıyordu mesela ama steelserieste kusursuz, bu markaların yazılımı nasıl bilmediğimden çekiniyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ya daha ucuza da güzel modeller var ama tek korkum yazılım sorunları mesela ben makro tuşuna hızlı tıklama atıyorum oyunlarda tabanca kullanırken seri sıkıyor logitechde bu özellik oyunlarda çalışmıyordu mesela ama steelserieste kusursuz, bu markaların yazılımı nasıl bilmediğimden çekiniyorum
Valla ben steelseriesin yazılımını sevmedim şu yüzden sevmedim: benim pcde 2 tane profil var kendi profilimdeyken ışıklarda hiçbir sorun yok diğer profile geçince sapıtıyor pcyi kapa aç yapıp kendi profilime geçsem dahi bu düzelmiyor illa ayarlarını sıfırlamam gerekiyor onun harici dpi ayarlama falan güzel razerin synapse yazılımı gibi sade sonuçta
bu videoda genel olarak değiniyor bu macro olayı için konu aç kullanan illaki vardır deneyip sana iletsin

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
SS gereksizine para vermek yerine Haste Wired bakabilirsiniz.

Top Bottom