Neler Yeni

🚨 DELL 165HZ İPS MONİTÖR 4399TL 🚨

Arclight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Metin
Dell ofis monitörü kullandım uzun bir süre. Her ne kadar kullandığım monitör 60 Hz 7ms olsa bile görüntü kalitesi gerçekten inanılmazdı. AOC'u almak yerine kesinlikle Dell'i öneririm.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,198
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dell ofis monitörü kullandım uzun bir süre. Her ne kadar kullandığım monitör 60 Hz 7ms olsa bile görüntü kalitesi gerçekten inanılmazdı. AOC'u almak yerine kesinlikle Dell'i öneririm.
Kesinlikle kalite tesadüf değildir

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Bende var bu monitör memnunum.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Şu marka olayını bırakın artık. Her markanın iyi-kötü, FP-FP olmayan modelleri olur. Dell diye atlarsanız çarpılırsınız. AOC da Dell de monitör alanında uzman markalar.

24G4X her açıdan daha iyi bir model. 2422HS giriş seviyesi olur ancak. Geniş gamut bile desteklemiyor neyden bahsediyorsunuz?
Not: Bu 2722HS evet ama aynı seri, daha büyük modeli. Dolayısıyla çok benzer performansları olacaktır.

Son düzenleme:

CptSpork

80+ Bronze
Konu başlığındaki monitör ve aoc 24g2spu/bk modeline sahibim. Ghosting konusunda ufo test'de dell daha başarılı kullandığım aoc'dan. Ama renk konusundada aoc'un renkleri daha canlı. Bayağı ayarlarla oynadım ama ikisini birbirine yaklaştıramadım maalesef. Dell güzel ama renk canlılığı konusunda aoc'u daha başarılı buluyorum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,198
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Konu başlığındaki monitör ve aoc 24g2spu/bk modeline sahibim. Ghosting konusunda ufo test'de dell daha başarılı kullandığım aoc'dan. Ama renk konusundada aoc'un renkleri daha canlı. Bayağı ayarlarla oynadım ama ikisini birbirine yaklaştıramadım maalesef. Dell güzel ama renk canlılığı konusunda aoc'u daha başarılı buluyorum.
Aoc var bende renkleri o kadar da iyi değil bence birçok ayar denedim aynı gerçi benim için fark etmiyor pek ama Dell kadar iyi olmadığını biliyorum

Top Bottom