Neler Yeni

🔥İndirim MSI G244F E2 23.8 180 Hz 1ms FHD Adaptive-Sync Rapid IPS Monitör 4099TL

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
SEFA KAYA

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Sence alınır mı? Canlı renkler ve netlik benim için önemli olan tavsiye eder misin?
Kontrastı iyi, ama parlaklığı 240 nit biraz düşük. Aoc'nin kontrastı biraz daha iyi parlaklığı 300. 300 daha ekleyip aoc 24g4xe alsan daha iyi olur. Yükseklik ayarı olan versiyonu 24g4x 4700 tl, olmayan versiyonu 24g4xe 4400 tl.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
selman baştürk
monitör geldi ghosting yok ölü pixel 3 4 tane falan var görüntü kalitesi iyi pivot var sanıyordum bi o yok şuanlık

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Beklen
verdim zaten 1 sene oldu değişim kararı verdiler gönderdim geri gelmedi değişimde olmadı icraya gidiyom belge eksik diyip duruyo adam diyo uğraşma boşuna 1500 tl para verecen dosyaya falan filan bende uğraşmadım
Bu lanet firmaya bulaştığıma bin pişmanım hocam bende mouse aldım bağlantı sorunu yasıyorum. Sans eseri 1 kere mailşe göndüler diğer kablosuz urunlerle cakısıyordu dıyıp konuyu kapattılar. Sonrasında 15 tane mail gonderdım 10 gundur yok bakmıyorlar saka gibi firma cidden

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
selman baştürk
Bu lanet firmaya bulaştığıma bin pişmanım hocam bende mouse aldım bağlantı sorunu yasıyorum. Sans eseri 1 kere mailşe göndüler diğer kablosuz urunlerle cakısıyordu dıyıp konuyu kapattılar. Sonrasında 15 tane mail gonderdım 10 gundur yok bakmıyorlar saka gibi firma cidden
garantiye falan gönderme bence yapmazlar zaten geri gönderip göndermiyecekleride meçhul ürünü alırken 1 saat içinde bütün mailerime cevap verdiler aldıktan sonra instagram dan bile engellediler beni :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

gaminggen MSİ G244F E2 monitör 4.099TL fiyata indirdiler 50 stokla sınırlı. world karttla 6 taksitle alınabilir
Kupon: ggtrg244f
usta bunda pivot yokmuş ya la napacağız

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Beklen
garantiye falan gönderme bence yapmazlar zaten geri gönderip göndermiyecekleride meçhul ürünü alırken 1 saat içinde bütün mailerime cevap verdiler aldıktan sonra instagram dan bile engellediler beni :d

Galiba Sikayetvara sızde yazmıssınız ordan hatırladım. Mouseden sogudum cıdden bazen kesılıyor bazen kesılmıyor. Suan duzeldı gıbı ama sırf pskolojik oalrak gidip baska bir mouseye geceim. Yorumunuz için teşekkürler, geçmiş olsun

chived

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak
gaminggen MSİ G244F E2 monitör 4.099TL fiyata indirdiler 50 stokla sınırlı. world karttla 6 taksitle alınabilir
Kupon: ggtrg244f
teşekkür ederim bende böyle bişey arıyodum fikir oldun :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
selman baştürk
Galiba Sikayetvara sızde yazmıssınız ordan hatırladım. Mouseden sogudum cıdden bazen kesılıyor bazen kesılmıyor. Suan duzeldı gıbı ama sırf pskolojik oalrak gidip baska bir mouseye geceim. Yorumunuz için teşekkürler, geçmiş olsun
sağolun sizede geçmiş olsun benim şikayet etmediğim yer yok hepsi icraya ver diyo çalıştığım için hiç uğraşamadım

1 el valorant oynadım farkettiğim en iyi şey birdaha va panelin yanından geçmem

Son düzenleme:

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
SEFA KAYA

Hocam 3-4 ölü piksel mi çıktı
Bana kalırsa iade edin, ürünü beğenmedim, vazgeçtim vb sebeplerle 14gün yasal hakkı kullanin. (Kutusunu inşallah atmamisindir)
Üründe ben de yukarı aşağı asansör var sanıyordum

yusufy17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf yağmur
sağolun sizede geçmiş olsun benim şikayet etmediğim yer yok hepsi icraya ver diyo çalıştığım için hiç uğraşamadım

1 el valorant oynadım farkettiğim en iyi şey birdaha va panelin yanından geçmem
Bende aldım kargodan geri çevirecem büyük ihtimalle baya kötü yorumlar okudum. Onun yerine lenovo legion r25ı-30 modelini aldım. Gaming.gen.tr ye iptal için mail attım kargoya verildiği için yapamadıklarını söyledi. Kargo geldiğinde geri çevirin yeter dedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
selman baştürk
Hocam 3-4 ölü piksel mi çıktı
Bana kalırsa iade edin, ürünü beğenmedim, vazgeçtim vb sebeplerle 14gün yasal hakkı kullanin. (Kutusunu inşallah atmamisindir)
Üründe ben de yukarı aşağı asansör var sanıyordum
Atmadım

Bende aldım kargodan geri çevirecem büyük ihtimalle baya kötü yorumlar okudum. Onun yerine lenovo legion r25ı-30 modelini aldım. Gaming.gen.tr ye iptal için mail attım kargoya verildiği için yapamadıklarını söyledi. Kargo geldiğinde geri çevirin yeter dedi.
Ürünle ilgili kötü yorumu nerde okudun ben yurtdışı sitelerinin yorumlarını bile okudum kötü yorum yok sen g244f modelinin yorumlarını okumuş olabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,277
Üyeler
157,053
Son üye
sjaks11
Top Bottom