Neler Yeni

🔥İndirim DeLUX KS2000DB Mekanik Office Klavye | LP GTMX Switch | Knob | 3 Mod| 670 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Ürünü nays ile alırsanız 600 TL'ye kadar düşüyor. Oyun için de bir nevi kullanılabilir fakat kaliteli bir ofis ve typing klavyesi isteyenler için ya da sade performanslı bir klavye isteyenler için bu fiyata harika bir seçim. Ürün tkl + Üst kısmında win/mac arasında hızlı geçiş için bir tuş ileri geri sarma veya değiştirme tuşu ile durdur başlat tuşları bulunuyor. BT ve 2.4 g bağlantı tuşları da üstte yer alıyor. 2000 mAh batarya mevcut. Alüminyum kasa ve ışıklandırması da bulunuyor fakat rgb değil normal görebilmeniz için beyaz bir ışığı mevcut. Klavye low profile bir klavye fakat buna rağmen mekanik ve low profile GTMX switch kullanıyor. Her ne kadar outemu olsalarda bizim trde alıştığımız kalitesiz outemulardan bir tık daha kaliteliler en azından kronikleri yok diyebilirim ayrıca trde çok çok az bulunan bir switch olduğunu da ekleyeyim. Driver'ı da mevcut ayrıca. Ofis kullanımı için almak isteyenler aynı fiyata dandik klavyeler yerine rahatlıkla tercih edebilirler.

1674982571179871.jpg
1674982571436338.jpg
1674982571500560.jpg
1674982571196238.jpg
1674982571215659.jpg
1674982571767551.jpg

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,665
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
TKL olmasaydı tükkana alırdım be. Numpad lazım be napak...

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,112
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Tatlı klavyeymiş

freygasm

80+ Gold
Bu klavye niye benden yakışıklı :D

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Enes Var
Ürünü nays ile alırsanız 600 TL'ye kadar düşüyor. Oyun için de bir nevi kullanılabilir fakat kaliteli bir ofis ve typing klavyesi isteyenler için ya da sade performanslı bir klavye isteyenler için bu fiyata harika bir seçim. Ürün tkl + Üst kısmında win/mac arasında hızlı geçiş için bir tuş ileri geri sarma veya değiştirme tuşu ile durdur başlat tuşları bulunuyor. BT ve 2.4 g bağlantı tuşları da üstte yer alıyor. 2000 mAh batarya mevcut. Alüminyum kasa ve ışıklandırması da bulunuyor fakat rgb değil normal görebilmeniz için beyaz bir ışığı mevcut. Klavye low profile bir klavye fakat buna rağmen mekanik ve low profile GTMX switch kullanıyor. Her ne kadar outemu olsalarda bizim trde alıştığımız kalitesiz outemulardan bir tık daha kaliteliler en azından kronikleri yok diyebilirim ayrıca trde çok çok az bulunan bir switch olduğunu da ekleyeyim. Driver'ı da mevcut ayrıca. Ofis kullanımı için almak isteyenler aynı fiyata dandik klavyeler yerine rahatlıkla tercih edebilirler.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Neden oyun için birnevi kullanılabilir dediniz acaba n key rollover falan mı yok veya latency olarak mı fazla?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Neden oyun için birnevi kullanılabilir dediniz acaba n key rollover falan mı yok veya latency olarak mı fazla?
Yok aslında trdeki 1000 1500 tllik klavyelerden çok daha iyi bir gaming klavye ama görüntü olarak gaming klavye olarak gözükmediği için hitap etmez diye düşündüm. Yoksa Alası var :D

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat
1702772371875.png

Size güvenerek aldım. Hoş duruyor, nays %15 cashback verirse 567₺'ye gelmiş olacak, makul geldi. %60 istemiyordum, bu fiyatlara bu tarz bi şey almak bundan sonra pek mümkün olmaz. Denk gelmişken aldık bir tane. Dün Lecoo GK304 bakıyordum, nasip kısmet :D
Teşekkürler hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Alıntıyı görüntüle
Size güvenerek aldım. Hoş duruyor, nays %15 cashback verirse 567₺'ye gelmiş olacak, makul geldi. %60 istemiyordum, bu fiyatlara bu tarz bi şey almak bundan sonra pek mümkün olmaz. Denk gelmişken aldık bir tane. Dün Lecoo GK304 bakıyordum, nasip kısmet :D
Teşekkürler hocam.
Rica ederim hocam şimdiden güle güle kullanın. Açıkçası söylemem gerek bu fiyata low profile mekanik klavye bulmak aşırı zor onu geçtim 3 modlu 5 farklı makinaya aynı anda bağlanabilen yazılımdan makro ayarına kadar mevcut bir klavye bulmak epey zor. utandıracağını asla düşünmüyorum hatta bir tane de ben çekeceğim gibi. Hayırlı olsun diyorum

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat
Açıkçası söylemem gerek bu fiyata low profile mekanik klavye bulmak aşırı zor onu geçtim 3 modlu 5 farklı makinaya aynı anda bağlanabilen yazılımdan makro ayarına kadar mevcut bir klavye bulmak epey zor. utandıracağını asla düşünmüyorum hatta bir tane de ben çekeceğim gibi. Hayırlı olsun diyorum
Low kullanmadım ama switchi fena değil dediniz, kasa alüminyum, 3 modlu daha ne olsun. A4 Tech KR-92'den geçeceğim, bakalım nasıl hissettirecek.

Top Bottom