Neler Yeni

🔥İndirim Akko 3068B Klavye | 68 Tuş | RGB | Jelly ve Speed Switch seçeneği | Büyük Enter'lı| 1400 TL

DGOSZORT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
dogus ex
ornata v3 x mi bu mu beyler hangisini alayım

skytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
sinan kaytaran
2.4g wireless ile bağlayacaksan evet dongle ile. onun dışında bluetooth ve kablolu da bağlayabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun yaşamazsınız hocam kısayolları ezberledikten sonra çok rahat oluyor.
hocam selamlar tekrar klavye geldi küçük ve gayet güzel bir klavye fakat alırken şuna dikkat etmedim.Ben knight oynuyorum ve hem üstteki f1 hem normal 1 kullanıyorum.bunu hiç hesaba katmadım.bunun varmı bir çözümü

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
hocam selamlar tekrar klavye geldi küçük ve gayet güzel bir klavye fakat alırken şuna dikkat etmedim.Ben knight oynuyorum ve hem üstteki f1 hem normal 1 kullanıyorum.bunu hiç hesaba katmadım.bunun varmı bir çözümü
fn tuşları ile F leri kullanabiliyor olman gerekiyor

skytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
sinan kaytaran
fn tuşları ile F leri kullanabiliyor olman gerekiyor
tamam onunla kullanılıyor ama biri anyada biri konyada çok zor oyun içerisinde onu değiştirmek.anlık skill değiştirmek gerekiyor onu yapana kadar aksiyon kaçar.

Aykut D.

80+ Gold
Kaliteli klavyelerde genelde büyük enter bulmak zor layouttan dolayı fakat bu klavyede büyük enter ve yön tuşları mevcut şekilde geliyor. RGB 2.4g wireless bluetooth ve kablolu kullanılabiliyor. Jelly ve Speed switch seçenekleri var Gaming veya typing odaklı hangisini istiyorsanız seçmenize olanak tanıyor. Hot swap 5 ve 3 pin switch desteği mevcut optical dışında her switchi takabilirsiniz. 1800 mAh koca bir bataryası mevcut. Ayrıca klavyede N-key Rollover da mevcut.

Fiyatı Gülümseten kasım ve prime ile komik bir şekilde 1400 TL'ye geliyor ki bu klavye için 1400 TL BE DA VA. kesinlikle kaçırmadan alın derim.
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
MuratTheFounderOfZengin

Son düzenleme:

Zato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Osman
Benim klavye geldi. HyperX Tr keycaps montajını da yaptım. Jöle siyah almıştım. Pil seviyesi nereden görünüyor bilen var mı?

Ekler

• IMG_20231205_213911.jpg
    IMG_20231205_213911.jpg
    3.6 MB · Hit: 57

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ali
Kaliteli klavyelerde genelde büyük enter bulmak zor layouttan dolayı fakat bu klavyede büyük enter ve yön tuşları mevcut şekilde geliyor. RGB 2.4g wireless bluetooth ve kablolu kullanılabiliyor. Jelly ve Speed switch seçenekleri var Gaming veya typing odaklı hangisini istiyorsanız seçmenize olanak tanıyor. Hot swap 5 ve 3 pin switch desteği mevcut optical dışında her switchi takabilirsiniz. 1800 mAh koca bir bataryası mevcut. Ayrıca klavyede N-key Rollover da mevcut.

Fiyatı Gülümseten kasım ve prime ile komik bir şekilde 1400 TL'ye geliyor ki bu klavye için 1400 TL BE DA VA. kesinlikle kaçırmadan alın derim.
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Reis senin bir sürü paylaşımını görüyorum forumda sürekli. Klavyedir mousedir... Sana güvenip almak istiyorum fakat bu klavyenin bilek desteği ve en önemlisi num pad tuşları falan yok. Herhangi bir oyun oynarken sıkıntı yaşar mıyım yoksa alınır mı? Bilgi verir misin birazcık rica etsem.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
tamam onunla kullanılıyor ama biri anyada biri konyada çok zor oyun içerisinde onu değiştirmek.anlık skill değiştirmek gerekiyor onu yapana kadar aksiyon kaçar.
hocam 60 klavyelerin dezavantajı bu keşke almadan F varmı baksaydın hele bide skilli oyun oynuyorsan

Reis senin bir sürü paylaşımını görüyorum forumda sürekli. Klavyedir mousedir... Sana güvenip almak istiyorum fakat bu klavyenin bilek desteği ve en önemlisi num pad tuşları falan yok. Herhangi bir oyun oynarken sıkıntı yaşar mıyım yoksa alınır mı? Bilgi verir misin birazcık rica etsem.
klavyeyi ihtiyaca göre almak mantıklı reis. arkadaş boş ürün önermez bilgili birisi. ama onun işine yarayan mükemmel bir ürün senin işini görmeyebilir o tuşlarla işin oluyorsa num olan klavye bakmalısın ama ben lol oynarım F1 lere ihtiyacım yok num tuşları lazım değil diyorsan direk yapıştır

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
klavyealcam
Numpad tuşları zaten gereksiz bir işine yaramaz. Yön tuşları, insert, home gibi tuşlar da senin kullanım sıklığına bağlı olarak o tuşlar ekstra varken daha rahat olabilir. Ama olmayan klavyelerde de tuş kombinasyonlarıyla o tuşları kullanabiliyorsun.

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ali
Yok almam f1 tuşlarıda yokmuş bunun

Sağolun kardeşler yönlendirmeniz için eksik olmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,070
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom