Neler Yeni

Yardım delux m800 ultra 4k dongle takılma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Beytullah Ersoy
1 haftadır 4k dongle ile kullandım ve bugün takılmalar olmaya başladı daha sonra çıkar tak yaptım bir kaç defa sorun devam etti ve bir daha bağlayamadım dongle kırmızı yanmaya başladı mouse üstündeki ışık da yeşil yanıp sönmeye başladı böyle kaldı dongle bozuldu mu hemen anlayamadım bilen veya aynısını yaşamış olan varsa yardımcı olabilir mi

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Hasan Enes
1 haftadır 4k dongle ile kullandım ve bugün takılmalar olmaya başladı daha sonra çıkar tak yaptım bir kaç defa sorun devam etti ve bir daha bağlayamadım dongle kırmızı yanmaya başladı mouse üstündeki ışık da yeşil yanıp sönmeye başladı böyle kaldı dongle bozuldu mu hemen anlayamadım bilen veya aynısını yaşamış olan varsa yardımcı olabilir mi
Bendede aynı sorun oluyordu urun usb gırısı secıyordu, aradabir çalışıyor aradabir çalışmıyordu, bende satıcıya yazdım 500 tl geri aide ettiler

El-Turco

80+ Bronze
darmoshark m3 4k kullanıyorum aynı olayı bt modunda yapıyor ama 4k modundayken öyle bi sorun yok. Durduk yere bağlantısı kopuyor hem de kullanırken oluyor yani aşırı sinir bozucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Beytullah Ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben aliexpressden aldım 128 tl ye iade degilde yenisini gönderirler mi acaba

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,850
İsim
Hacı

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mert
Arkadaşın dediği gibi 2k da kullanın işlemciniz kötüyse takılması çok normal fazla yük biniyor işlemciye

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Beytullah Ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom