Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Derbiyi ücretsiz izlemek istenler buraya! (Akbank beIN Connect kampanyası)

4PieD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Erkan Dağ
Yapabilen var mı?

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
ya girin twittera @trivelasports hesabına veriyor yayını zaten ekstra şeylere gerek yok bence hesabınız yoksa bi hesap oluşturun
Görüntüde çamur gibi oluyo onlarda ya

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
SEYF
Arkadaslar ben kodu aldim ama kodu nereye gireceğim bein toda atiyor orada kod giremiyorum

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
zaten ücretsiz .d

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
1673180616168.png

Ben aldım arkadaşlar herhangi bir kart bilgiside istemedi akşam maç bedava Teşekkürler adamım kralsın

CptSpork

80+ Bronze
hangi adımları uyguladın

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
hangi adımları uyguladın
uygulamayı açtım öncelikle , kuponu al butonuna bastım kupon hem sms hem uygulama üzerinden bir kod şeklinde gözüktü , ardından bein connect linkine tıkladım oradan alt bölümde bulunan https://www.todtv.com.tr/kupon-kodu yere kodu girdim , ardından gerekli üyelik bilgilerini sizden istiyor yazıyorsunuz ve direk üyelik aktif oluyor , bilgisayardan izleyebilmek için bluestack 5 i indirip tod uygulamasını kurdum tvye verdim hazrıladım , biz derbi için hazırız .

CptSpork

80+ Bronze
uygulamayı açtım öncelikle , kuponu al butonuna bastım kupon hem sms hem uygulama üzerinden bir kod şeklinde gözüktü , ardından bein connect linkine tıkladım oradan alt bölümde bulunan https://www.todtv.com.tr/kupon-kodu yere kodu girdim , ardından gerekli üyelik bilgilerini sizden istiyor yazıyorsunuz ve direk üyelik aktif oluyor , bilgisayardan izleyebilmek için bluestack 5 i indirip tod uygulamasını kurdum tvye verdim hazrıladım , biz derbi için hazırız .
hocam yanlışlıkla üye olurken web yerine direk ücretsiz paketi seçtim, dediğiniz yöntemle sıkıntısız izliyebilir miyiz acaba?

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
hocam yanlışlıkla üye olurken web yerine direk ücretsiz paketi seçtim, dediğiniz yöntemle sıkıntısız izliyebilir miyiz acaba?
herhangi bir seçim yaptırmıyor , tablet ve cep telefonu için geçerli sadece, sıkıntısız izleyebilirsiniz ama sadece seçtiğiniz takımın maçı için unutmayın.

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
update, bluestacks üzerinden yayın verdiğiniz'de maç ekrana gelmemektedir , sadece telefon ve tablet ile izleyebilirsiniz.

marceline

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Güray
Beyler bein connect nasıl üye oluyoruz giriş yap var sadece anlamadım tam.

CptSpork

80+ Bronze
direk bluestacksdan izlesek?

Top Bottom