Neler Yeni

Dershane konusunda ne yapmalıyım?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Merhaba bu seneki sınava girdim ve sonuçlarım kötü geldi bu yüzden dershaneye gideceğim ama dershaneler tüm derslerden mi yoksa belirli derslerden mi ders alacağımı soruyorlar bu konuda yardımınıza ihtiyacım var sizce ne yapmalıyım direk tüm derslerden mi almalı?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-08-20 113715.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-20 113715.png
    28.9 KB · Hit: 13
  • Ekran görüntüsü 2024-08-20 113720.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-20 113720.png
    19.9 KB · Hit: 12
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hüseyin
Şimdi sen sayısal mısın sözel misin ea mısın? Ona göre sınıf belirliyorlar, tek tek ders seçmiyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hüseyin
hmm anladım benim istediğim bölüm sayısal ama bilemiyorum.
Sayısal olarak kayıt yaptıracaksın o zaman. MF (Matematik Fen) sınıfına alacaklar seviye belirleme sınavından sonra. Baştan söyleyeyim seviyen düşükse en düşük sınıfa düşersin ve dershanenin hiçbir anlamı kalmaz. SBS sınavı için çalış eğer dershaneye gideceksen. Bu her yerde aynı ben de gittim gördüm en iyi sınıfa daha iyi hocaları koyarlar.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,324
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Öncelikle kendine bir hedef belirle, seçtiğin hedef hangi alandaysa ona yönel. Matematik ve Fen yapamıyorsan hedefini değiştir, Eşit Ağırlık ya da sözel seç. Dershanelerde bu sınıflara gir ve bütün dersleri al. Günü gününe çalış ve her dersten iki üç tane test kitabı al. Yarıyıldan sonra denemelere de başlarsınız, kendin de çöz.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle kendine bir hedef belirle, seçtiğin hedef hangi alandaysa ona yönel. Matematik ve Fen yapamıyorsan hedefini değiştir, Eşit Ağırlık ya da sözel seç. Dershanelerde bu sınıflara gir ve bütün dersleri al. Günü gününe çalış ve her dersten iki üç tane test kitabı al. Yarıyıldan sonra denemelere de başlarsınız, kendin de çöz.
Anladım teşekkürler ama dediğim gibi istediğim bölüm sayısal. Eşit ağırlık düşündüm ama biraz göz gezdirdiğimde içimin ısındığı bir bölüm bulamadım ne yapsam gerçekten bilemiyorum şuan ama tavsiyeler için tekrardan çok teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sayısal olarak kayıt yaptıracaksın o zaman. MF (Matematik Fen) sınıfına alacaklar seviye belirleme sınavından sonra. Baştan söyleyeyim seviyen düşükse en düşük sınıfa düşersin ve dershanenin hiçbir anlamı kalmaz. SBS sınavı için çalış eğer dershaneye gideceksen. Bu her yerde aynı ben de gittim gördüm en iyi sınıfa daha iyi hocaları koyarlar.
Bu dediğinizi ben de duymuştum ama istediğim bölüm sayısal gerçekten ne yapsam bilemiyorum şuan. Dershaneye gideceğim kesin ama SBS sınavı nedir?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,499
İsim
Lokman Doğan
Kendine bi hedef belirlemezsen boşa çalışırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hüseyin
SBS sınavı nedir?
Seviye belirleme, dershanede 3 veya 4 sınıf açacaklar MF için; çok iyi, iyi, orta ve kötü olmak üzere. Çok iyi olan sınıfa derece yapabilecek ve o potansiyelde öğrenciler olur. Hangi sınıfa gideceğin bu sınavla belli olur.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seviye belirleme, dershanede 3 veya 4 sınıf açacaklar MF için; çok iyi, iyi, orta ve kötü olmak üzere. Çok iyi olan sınıfa derece yapabilecek ve o potansiyelde öğrenciler olur. Hangi sınıfa gideceğin bu sınavla belli olur.
Anladım teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
967,950
Üyeler
152,981
Son üye