Neler Yeni

Sizce ne yapmalıyım çok utandım?

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat
@Kürşat Kütükçü hocam sen bana ibanını at ben sana atayım. sen de toplu gönderirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

senden de hocam

Hallederiz knka şu gencimize destek olalım

Utanılacak hiçbir şey yok alnın açık olsun dik dur hepimiz zengin de değiliz elimizden ne geliyorsa yapamaya çalışıyoruz sen bana Dm den numaranı at bir şekilde o parayı sana göndeririz
Numaramı veremem

Hocam Van'da mı yaşıyorsunuz
Evet

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,155
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Beğen
Reaksiyonlar: 1721

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat
hocam başka şekilde atamıyoruz maalesef . sadece kürşat abiye versen yeter. o halledecek
abi istersen seninle arkadaş olabiliriz olur sana numaramı özelden atıyorum şimdi sen bana mesaj at kendini tanıt bu benim numaram kaydet de ben kaydederim seninle konuşuruz

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,155
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam benim çok vaktim olmuyor. @Kürşat Kütükçü hocam sen bana ibanını gönder ben atayım sana, kardeşimize iletirsin sonra sen
WhatsApp tan konucaz bakalım neler yapabiliriz sana söylerim knka benimde vaktim olmuyor çalışıyorum bugün hasta olduğum için evdeydim bakınıyorum öyle haber veririm sana

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,155
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Beğen
Reaksiyonlar: 1721

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Bugün dershanede öğle arası arkadaşım beni dışarıda birlikte yemek yemeye çağırdı ama param olmadığı için gidemedim çok utandım evimiz dershaneye yakın her gün öğlen arası eve gidip evde yemek yiyip tekrar dershaneye gidiyorum ailemin durumu yok bu yüzden param da yok arkadaşıma karşı utandım param yok demeye kim söyler ki kim gururunu kılar ki değil mi? Ne yapmalıyım sizce?
Kardeşim sakın kendini böyle bir şey için mahcup hissetme. Ailen de git ye demiş zaten. Eğer diğer günler için de üstelerse evden bedavaya yiyorum, dışarısı pahalı de. Ben de dışarıda yemenin pahalı olduğunu söylüyorum ve reddediyorum bazen. Sakın sıkma canını bunun için.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,155
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kardeşim sakın kendini böyle bir şey için mahcup hissetme. Ailen de git ye demiş zaten. Eğer diğer günler için de üstelerse evden bedavaya yiyorum, dışarısı pahalı de. Ben de dışarıda yemenin pahalı olduğunu söylüyorum ve reddediyorum bazen. Sakın sıkma canını bunun için.
Arkadaş trollmus farklı hesapları varmış öyle söylediler

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Top Bottom