Neler Yeni

Öğretmenim sürekli bana karışıyor ne yapmalıyım?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Ailene ve okul yetkililerine bildir. Eğer sorunun çözülmezse sende ona karşılık ver.

Tarık06

80+
Banada yapıyorlardı en son bezdirdim 50 verip geçiriyorlardı 8.sınıfta kurtulmuştum çoğu derse türkçe ve inkilap dersi haricinde girmiyordum yokta yazmıyorlardı :D hep tutanak
neyse takma kafana bişey olmaz kaça gidiyorsun?
10.sınıfa gidiyorum ama hocamın yaptığından rahatsız oluyorum sürekli benle bir arkadaşıma daha böyle davranıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

öğretmeninle konuş hocam yaptığınızdan hoşlanmıyorum rahatsız oluyorum falan de.
öğretmenim çok sinirli biri sinir hastası adam

Ailene ve okul yetkililerine bildir. Eğer sorunun çözülmezse sende ona karşılık ver.
bu yıl kaç kere okul müdürüne söyledim ama müdür bana öğretmeni savundu beni yalancı çıkardı hep bana dedi öğretmen doğru söylüyor sen yalan söylüyorsun dedi müdür öğretmenime onu şikayet ettiğimi söylemişti öğretmenimde geldi beni tehdit etti bana dedi sen bir daha beni müdüre şikayet edersen senin aileni ararım oğlunuz bana karışıyor bana küfür ediyor derim ve seni öldürürüm dedi bana öğretmenim çok iftiracı sevmiyorum onu başka ne yapmalıyım?

Arkadaşlar 16 yaşındayım 10.sınıfa gidiyorum dershanede ki fizik öğretmeni sürekli bana karışıyor beni dövüyor öğretmenim bu yıl sınıfta hep bana karışıyordu arkadaşlarımın yanında bana geri zekalı ***** moron embesil gibi laflar diyor geçen gün ödev kontrolü vardı bende ödevimi yapmıştım sonra sıra bana geldi öğretmenim bana ödevini göster dedi bende kitabımı çıkarmak için çantama baktım kitabım yoktu her yere baktım yok annemi aradım sordum evdede yok sonra öğretmenime dedi hocam ödevimi yaptım ama kitabım kayıp dedim öğretmenim bana inanmadı sınıfta beni dövdü belime vurdu bayıldım nefesim kesildi 1 saat kendime gelemedim ben bayılırken öğretmenim sınıfa dedi bir daha bu Geri zekalıyla konuşmayın muhattap olmayın o yokmuş gibi davranın onu tanımayın adını bile getirmeyin dedi sınıfta kimse benle konuşmadı öğretmenim bundan öncede kaç kez sınıfta beni dövdü öğretmenim sürekli bana böyle yapıyor okula korkudan babamı çağıramıyorum babam çok sinirli ve sabırsız biri okula gelirse öğretmenimi öldürür hocayı müdüre şikayet ettim ama müdür beni yalancı çıkardı öğretmeni haklı çıkardı öğretmenim psikolojimi bozdu artık dershaneye gitmek istemiyorum öğretmenim benden başka öğrencilerede böyle davranıyor hep sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz korkudan durumu aileme anlatamıyorum?
Öğretmeni döv

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
10.sınıfa gidiyorum ama hocamın yaptığından rahatsız oluyorum sürekli benle bir arkadaşıma daha böyle davranıyor

öğretmenim çok sinirli biri sinir hastası adam

bu yıl kaç kere okul müdürüne söyledim ama müdür bana öğretmeni savundu beni yalancı çıkardı hep bana dedi öğretmen doğru söylüyor sen yalan söylüyorsun dedi müdür öğretmenime onu şikayet ettiğimi söylemişti öğretmenimde geldi beni tehdit etti bana dedi sen bir daha beni müdüre şikayet edersen senin aileni ararım oğlunuz bana karışıyor bana küfür ediyor derim ve seni öldürürüm dedi bana öğretmenim çok iftiracı sevmiyorum onu başka ne yapmalıyım?
Bir şey yapma dayak yemeye devam et

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
hocam benden büyük 40 yaşında adam ona saygısızlık etmek istemiyorum

saygısızlık olur

ben öyleyim büyüklerime karşı gelemiyorum hiç bir zaman

öğretmenim diyor sınıfta kimse bana karışamaz cevap veremez ama ben herkese kalışırım cevap veririm döverim diyor hep

yaşım 16 10. sınıfa gidiyorum yani lise 2 yim

hocam artık beni korkutmuş ona bir şey diyemiyorum

öğretmenin bize haftada 2 gün dersi var ve ben o haftada iki gün dersinde dayak yiyorum hep öyle geçiyor acaba o hocanın olduğu günler yani haftada 2 gün okula gitmesem mi?
Ya git Allah aşkına senarist ol sen :D

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Harun Duman
hiçbir öğretmenin öğrenciyi dövme hakkı yoktur MEB'e şikayette bulunabilirsin

neves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can Seven
Eğer kurgu değilse sağlam bir dayak atabiliyorsan at dershane zaten bir şey olmaz

Top Bottom