Neler Yeni

Sizce ne yapmalıyım çok utandım?

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat
Kardeşim ciddi söylüyorum maddi olarak yardımcı olmak isterim istersen yanlış anlama sakın amacın küçük düşürmek değil bir nebze katkı da bulunmak
Teşekkür ederim nasıl yardım edeceksiniz ibanım yok olsaydı size atardım banka kartım ve banka hesaplarım da hiç yok

• Muhteşem
Reaksiyonlar: 1721

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Muhteşem

1721

80+ Bronze
Ailemin maddi durumu yok hazır yemekler de çok pahalı bu yüzden söyleyemedim utandım o arkadaşıma yalandan ben hazır yemekler sevmiyorum teşekkür ederim zaten evim burada hemen yakın buraya eve gidiyorum şimdi dedim arkadaşım çok ısrar etti gel ben sana ısmarlayayım vallahi dedi yeminler etti başka bir zamana diye söz verdim şimdide o arkadaşım o zaman yarına gel öğlen arasında seninle birlikte yemek yiyelim dedi aileme söyledim ailem bir şey olmaz olur git yemek ye arkadaşınla dedi bende ailemi düşünüyorum
iban varsa bi yemeğini ısmarlamak isterim. hem arkadaşının ısrarından kurtulmuş olursun

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat
  • Üzgün

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O nasıl oluyor telefon numarası ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

İbanım yok banka hesaplarım hiç yok
Telefon numarani at ben senin nuanrana aticam ATM ye gidip kartsız işlemlerden çekeceksin

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

kubat3406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Kubat otuzşubat

1721

80+ Bronze
Hangi atm oluyor o?

Teşekkür ederim olur çok sağol ama size karşı da çok utandım
utanacak bir şey yok. senin durumunda herkes olabilir. elimizden geldiğince birbirmize destek vermemiz gerek

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
tamam siz deneyin, yarınki yemek senden haber ederseniz perşembe günkü yemeği de ben ısmarlamak isterim
İyilik bir olunca güzel oluyor 85 milyon 1 TL verse 85 milyon yapar maddi durumu zayıf insanlara kullanırız hep birlikte biriz biz bizden başka bizi kimse düşünmez Allah razı olsun senden de gönlü güzel insan

• Muhteşem

1721

80+ Bronze
@Kürşat Kütükçü hocam sen bana ibanını at ben sana atayım. sen de toplu gönderirsin

İyilik bir olunca güzel oluyor 85 milyon 1 TL verse 85 milyon yapar maddi durumu zayıf insanlara kullanırız hep birlikte biriz biz bizden başka bizi kimse düşünmez Allah razı olsun senden de gönlü güzel insan
senden de hocam

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
@Kürşat Kütükçü hocam sen bana ibanını at ben sana atayım. sen de toplu gönderirsin

senden de hocam
Hallederiz knka şu gencimize destek olalım

Hangi atm oluyor o?

Teşekkür ederim olur çok sağol ama size karşı da çok utandım
Utanılacak hiçbir şey yok alnın açık olsun dik dur hepimiz zengin de değiliz elimizden ne geliyorsa yapamaya çalışıyoruz sen bana Dm den numaranı at bir şekilde o parayı sana göndeririz

• Muhteşem
Top Bottom