Neler Yeni

Öğretmenim sürekli bana karışıyor ne yapmalıyım?

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,028
İsim
araba
Bu yıl okul müdürüne kaç defa söyledim ama müdür bana öğretmeni savundu beni yalancı çıkardı sonra müdür gidip öğretmene söylemiş öğretmenim geldi beni tehdit etti bana dedi bir daha beni şikayet edersen seni öldürürüm dedi bana öğretmenim çok sinirli biri bende bir daha korkudan söyleyemedim kimseye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurgu değil gerçek sizden yardım almak için konuyu açtım
discord versene bi konuşalım senle.

Tarık06

80+
YAV ŞUAN SİNİRDEN DELİYE DÖNDÜM BABANA SÖYLE İÇİNDEN GEÇSİN.
O kadar sinirli diyorsan mebe hemen şikayet et eğer o dershaneyi kapattırırsan bizimle paylaş. 1. dereceden altın üstün cesaret ve feragat madalyası
ile bizzat ödüllendiririm seni.

inşallah troll konudur.
gittiğim dershane mebe bağlı değil özel bir dershane konu troll değil gerçek

kullanmadığın bir kitabı okula getir içine koy telefonuda sessize al
telefonumun şarjı bitip kapanmazmı?

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Arkadaşlar 16 yaşındayım 10.sınıfa gidiyorum dershanede ki fizik öğretmeni sürekli bana karışıyor beni dövüyor öğretmenim bu yıl sınıfta hep bana karışıyordu arkadaşlarımın yanında bana geri zekalı ***** moron embesil gibi laflar diyor geçen gün ödev kontrolü vardı bende ödevimi yapmıştım sonra sıra bana geldi öğretmenim bana ödevini göster dedi bende kitabımı çıkarmak için çantama baktım kitabım yoktu her yere baktım yok annemi aradım sordum evdede yok sonra öğretmenime dedi hocam ödevimi yaptım ama kitabım kayıp dedim öğretmenim bana inanmadı sınıfta beni dövdü belime vurdu bayıldım nefesim kesildi 1 saat kendime gelemedim ben bayılırken öğretmenim sınıfa dedi bir daha bu Geri zekalıyla konuşmayın muhattap olmayın o yokmuş gibi davranın onu tanımayın adını bile getirmeyin dedi sınıfta kimse benle konuşmadı öğretmenim bundan öncede kaç kez sınıfta beni dövdü öğretmenim sürekli bana böyle yapıyor okula korkudan babamı çağıramıyorum babam çok sinirli ve sabırsız biri okula gelirse öğretmenimi öldürür hocayı müdüre şikayet ettim ama müdür beni yalancı çıkardı öğretmeni haklı çıkardı öğretmenim psikolojimi bozdu artık dershaneye gitmek istemiyorum öğretmenim benden başka öğrencilerede böyle davranıyor hep sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz korkudan durumu aileme anlatamıyorum?
Puana kurgum 10

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
gittiğim dershane mebe bağlı değil özel bir dershane konu troll değil gerçek

telefonumun şarjı bitip kapanmazmı?
müq kurgu

Tarık06

80+
Yaşın 16 olmuş hala nasıl dayak yiyorsun.Allah sana o elleri boşuna mı vermiş ? sende hocayı döv.
hocam benden büyük 40 yaşında adam ona saygısızlık etmek istemiyorum

yapıştır ağzının ortasına bi tane
saygısızlık olur

Trol gibi geldi ama değilse 10. Sınıfa gelmişsin nasıl öğretmenden dayak yiyorsun onu anlamadım
ben öyleyim büyüklerime karşı gelemiyorum hiç bir zaman

De ki hocam sizi silerim hayatımdan. Şu babanda seni bir seviyor, bir dövüyor. Neyse kurguya puanım, € üzerinden $.
öğretmenim diyor sınıfta kimse bana karışamaz cevap veremez ama ben herkese kalışırım cevap veririm döverim diyor hep

16 yasındaki birne bnu ypsalar sessiz kalp bunları mı yazradı? sanmıyorum, maks 12 yaş.
yaşım 16 10. sınıfa gidiyorum yani lise 2 yim

Çözümü aslında gayet kolay. 4 sayfa yazı yazılmış ama.

Babana söylersen çok sinirli olduğu için okula gidip hocayı öldürür. O zaman çözüm yolu şu. Hoca bir daha sana laf attığında veya seni dövmeye kalktığında yumruğunu sık, hocanın ağzını burnunu kır. Bu kadar basit. İyi forumlar. :)
hocam artık beni korkutmuş ona bir şey diyemiyorum

Öldüremez abartma neyden korkuyorsun? Gece evine gelip deni mi öldürecek? Ailene anlat işte bu kadar saf olma biraz herşeyden korkuyorsun konularına göre.
öğretmenin bize haftada 2 gün dersi var ve ben o haftada iki gün dersinde dayak yiyorum hep öyle geçiyor acaba o hocanın olduğu günler yani haftada 2 gün okula gitmesem mi?

Son düzenleme:

HoYeon Jung

80+ Gold

saygısızlık olur

öğretmenim diyor sınıfta kimse bana karışamaz cevap veremez ama ben herkese kalışırım cevap veririm döverim diyor hep

öğretmenin bize haftada 2 gün dersi var ve ben o haftada iki gün dersinde dayak yiyorum hep öyle geçiyor acaba o hocanın olduğu günler yani haftada 2 gün okula gitmesem mi?
Sen çok komiksin, harcanıyorsun buralarda. En iyisi sen aktör/yönetmenlik kurslarına git.

Basrii

80+ Bronze

saygısızlık olur

Benim babam da sinirli bir insandır. Bir telefon açardım. Okula gelir herkese hesap sorar, hocanın kibarca üstünden geçer, hakkını adli yollar ile arardı. Parası olduğu için avukatlara harcayacağı paradan hiç çekinmez. Çünki babamın karşısında öğretmen, basit bir memurdur ve maaşını benim ve onun bunun vergisi ile alıyorsun der öğretmene...

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
Abi para veriyorsun dershaneye niye seni hoca dövsün madem kurgu bari düzgün yapın şunu

Tarık06

80+
Benim babam da sinirli bir insandır. Bir telefon açardım. Okula gelir herkese hesap sorar, hocanın kibarca üstünden geçer, hakkını adli yollar ile arardı. Parası olduğu için avukatlara harcayacağı paradan hiç çekinmez. Çünki babamın karşısında öğretmen, basit bir memurdur ve maaşını benim ve onun bunun vergisi ile alıyorsun der öğretmene...
Benim babam öyle değil okula gelse vurup kırar döker ilkokulda 3.sınıfta bir öğretmen bana tokat atmıştı bende babamı çağırdım okula babam geldi öğretmen kaçtı okuldan 1 hafta babamın korkusundan okula gelemedi

Abi para veriyorsun dershaneye niye seni hoca dövsün madem kurgu bari düzgün yapın şunu
Öğretmenin umrunda değilki

PinsizAMD

80+ Bronze
Arkadaşlar 16 yaşındayım 10.sınıfa gidiyorum dershanede ki fizik öğretmeni sürekli bana karışıyor beni dövüyor öğretmenim bu yıl sınıfta hep bana karışıyordu arkadaşlarımın yanında bana geri zekalı ***** moron embesil gibi laflar diyor geçen gün ödev kontrolü vardı bende ödevimi yapmıştım sonra sıra bana geldi öğretmenim bana ödevini göster dedi bende kitabımı çıkarmak için çantama baktım kitabım yoktu her yere baktım yok annemi aradım sordum evdede yok sonra öğretmenime dedi hocam ödevimi yaptım ama kitabım kayıp dedim öğretmenim bana inanmadı sınıfta beni dövdü belime vurdu bayıldım nefesim kesildi 1 saat kendime gelemedim ben bayılırken öğretmenim sınıfa dedi bir daha bu Geri zekalıyla konuşmayın muhattap olmayın o yokmuş gibi davranın onu tanımayın adını bile getirmeyin dedi sınıfta kimse benle konuşmadı öğretmenim bundan öncede kaç kez sınıfta beni dövdü öğretmenim sürekli bana böyle yapıyor okula korkudan babamı çağıramıyorum babam çok sinirli ve sabırsız biri okula gelirse öğretmenimi öldürür hocayı müdüre şikayet ettim ama müdür beni yalancı çıkardı öğretmeni haklı çıkardı öğretmenim psikolojimi bozdu artık dershaneye gitmek istemiyorum öğretmenim benden başka öğrencilerede böyle davranıyor hep sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz korkudan durumu aileme anlatamıyorum?
Banada yapıyorlardı en son bezdirdim 50 verip geçiriyorlardı 8.sınıfta kurtulmuştum çoğu derse türkçe ve inkilap dersi haricinde girmiyordum yokta yazmıyorlardı :D hep tutanak
neyse takma kafana bişey olmaz kaça gidiyorsun?

Top Bottom