Neler Yeni

Dershaneye gitmeden mezuna kalınır mı?

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
bence abartmayalım dershane demek her gün belli bir yol çekmek + olarak halihazırda bildiğin şeyleri hocalardan bir daha dinleyip zaman kaybetmek demek. Konu eksiği yok derken kusursuz derecede bitirmiş değil varsa da spesifik konularda vardır onlara da ekstra çalışarak zaten bitirebilir bu işi.
kendimi sadece ayt matematikte eksik görüyorum onun için de sıfırdan tekrar bi kampa başladım şu anda evde eyüp b hocamın vdd serisiyle, fen derslerim zaten neredeyse full o yüzden onları branş denemeleriyle stabil tutmayı planlıyorum

Pukiina

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
Şöyle bir sonuçtan sonra tıp istediğim için mezuna kalma kararı aldım. Kendi başıma hazırlanmam sizce mantıklı mı?
Hocam zaten sen bu sıralamayı yaptıysan ve tıp için bırakıyorsan gelecek sene bundan daha iyisini yaparsın bunda hiç şüphe yok. Ama şunu öneririm dershaneye gitme evet ama dershanenin deneme kulüplerine mutlaka yazıl bu seni tıpa yaklaştıracak en öneli şey olur diye düşünüyorum.

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
Maddiyat nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış düşünüyorsun hocam ben 30bin yaptım bu sene özellikle fenden bilmediklerim vardı yetiştiremedim
annem yıllığı 100k olan bi dershaneye vermeye hazırdı ben istemedim hocam böyle düşünebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
Alıntıyı görüntüle
Şöyle bir sonuçtan sonra tıp istediğim için mezuna kalma kararı aldım. Kendi başıma hazırlanmam sizce mantıklı mı?
Şahsen mezuna kalıp dershaneye gittim ama maalesef bir süre sonra etüt odası denen ortam tıklım tıklım olduğu için ve masaları bir büyük kare karton kutu kadar al verip üstüne 4 bir yanı kapalı olunca bir süre sonra daraldım ve gitmek istemedim.Şahsen bu sıralamaya göre bile kendi başına çalışabildiğini ve sınavı önemsediğini gösteriyor eğer çalışma ortamın varsa sakin ve sana uygun gitmene gerek yok ama diyorsan ''Benim yönlendirilmeye ihtiyacım var'' diye rehber hocası tutabilirsin ama bunu yaparken çoğu detayı sor ve konuş çünkü bazı hocalar var adam başarı için çocuğun psikolojisini geçtim stres yapıyor diye ilaç kullan diyor.

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Furkan DURAN
Koçluk için tavsiyeniz var mı hocam
Ben de koçluk yapan birisi olarak koçunu iyi seçmen gerektiğini tavsiye ederim. Ben 2021 den beri giriyorum , öğretmenlik de yaptım dershanelerde , eğer ufak tefek konu eksiklerin varsa evde de halledersin ama mentali güçlü tutman lazım.

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
Koçluk tavsiyeniz var mı

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn
annem yıllığı 100k olan bi dershaneye vermeye hazırdı ben istemedim hocam böyle düşünebilirsiniz
Ben şimdi sana öneremem hiç koçluk almadım ama koçluk alan arkadaşlarımi biliyorum nerden nereye geldiklerini tavsiyem koçlukların yorumlarına bak (reklam olmayanlarına)
Birde eksiklerini belirle eksiklerine yönelik hizmetleri olup olmadığına bak
Seçenek arasında kalırsan özelden yaz yardımcı olurum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
976,894
Üyeler
154,482