Neler Yeni

Dersleri Çok Saldım.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
okr
Arkadaşlar merhaba, 11.sınıfım 9.sınıftan beri ortalamam 90 altına inmedi ve düzenli çalışıyordum ama artık çalışmayı bıraktım, sürekli erteliyorum yorgunum diyorum çalışmıyorum. hedefim bile yok ne meslek yapacağım hakkında da bir fikrim yok matematikten 1.dönem 1.sınavdan 100 2.sınavdan 95 almıştım. bu dönem ise 70 aldım kötü bir puan değil ama bana göre cidden düşük nasıl bu uyuşukluğumu gideririm ve nasıl lolü bırakırım lütfen yardım edin.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
okr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Durumunuz vahim, çok vahim.. Silin gitsin, 1-2 hafta işkence gibi gelir ama alışırsın ya da oynadığın süreyi azalt. Aslında puanın iyi, sen fazla kasıyorsun
istediğim puan değil. eskiden daha fazla çalışıyordum şuan yatıp kalkıyorum

Karl Dönitz

80+ Bronze
Sil gitsin ben sildim bir daha yüzüne bakmadım illet oyunun 😀

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
okr

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

LaketrooS

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba, 11.sınıfım 9.sınıftan beri ortalamam 90 altına inmedi ve düzenli çalışıyordum ama artık çalışmayı bıraktım, sürekli erteliyorum yorgunum diyorum çalışmıyorum. hedefim bile yok ne meslek yapacağım hakkında da bir fikrim yok matematikten 1.dönem 1.sınavdan 100 2.sınavdan 95 almıştım. bu dönem ise 70 aldım kötü bir puan değil ama bana göre cidden düşük nasıl bu uyuşukluğumu gideririm ve nasıl lolü bırakırım lütfen yardım edin.
Birinci dönem mat ortalamam 85 di sınavlardan 80 altı almadım bu arada 10 sınıfım ama bu son sınavdan 30 aldım.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
okr

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
okr
oruç tutuyorsan şuanda yorgun olduğun için çalışmıyorsun yüksek ihtimalle.

düzenli bir plan oluştur kendine. işine yarar.
oruçta tutmuyorum beni bitiren bir şey var ama çözemiyorum

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
oruçta tutmuyorum beni bitiren bir şey var ama çözemiyorum
bence bir düzenli plan dene. ama kendini çok sıkmadan. günde 1-2 saat maksimum. sonra arttırırsın, daha ikinci sınavlar mayısın sonunda.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Forget
Hevesin kaçmıştır, artık üzerindeki etkisini gördüğüne göre uygun bir zamanında yoğunluğunu vererek çalış, bu çalışmanın üzerindeki etkisini gördüğünde çalışma hevesin gelecektir.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhaba, bende 11. sınıfta olmakla beraber dersleri saldım bir süre ilk başta bunun sebebi bir arkadaşım ile fazla konuşmamdı. Onunla iletişimi kestikten sonra düzelicek gibiydi daha sonra hastalık işi falan çıktı o konulara değinmeye gerek yok. Yapman gereken bu sorunun sebebini bulup o sebepten kurtulmak sen sebebi bulmuşsun birçok öğrencinin hayatı kararmıştır o oyun yüzünden kurtulması kalmış geriye ve yukarıdaki arkadaşa katılıyorum hevesin kaçmıştır muhtemelen. Sebebi ne olabilir ? Dersen ise hedefinin olmaması yada çok ders çalışmandan kaynaklı sıkılma olabilir. Hedef konusunda ise hedefinizi sadece kendiniz belirleyebilirsiniz burada herhangi birinin yardımcı olması pek mümkün değil. İnternetten test çözebilirsin ilerideki mesleğiniz ne tarzı çok işe yarayacağını sanmıyorum ama bir fikir edinebilirsiniz ama çokta bel bağlamayın o sonuçlara. Yeni ilgi alanları edinmeye çalış bu sürede illa ders çalışmakla bozma kafayı. İlgi alanın okuldaki seçtiğin alanın dışındaysa alanını değiştirmekten korkma daha geç değil.

Top Bottom