Neler Yeni

Detroit paketi 112TL vs Horizon Zero Dawn 108TL

Aaahmt

80+ Bronze
Bütçe
150
Merhaba bir oyun paketi ve bir oyun arasında kaldım aslında ikisinide alabilirim gerek var mı bilmiyorum oyunlar

Detroit Paketi 112TL

Horizon Zero Dawn 108TL

Bu iki oyun arasında kaldım ikisinide almaya gerek var mı, oyunlardan şikayeti olan var mı? şimdiden teşekkürler

150TL civarı oyun önerilere açığım

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Mustafa Polat
Merhaba bir oyun paketi ve bir oyun arasında kaldım aslında ikisinide alabilirim gerek var mı bilmiyorum oyunlar

Detroit Paketi 112TL

Horizon Zero Dawn 108TL

Bu iki oyun arasında kaldım ikisinide almaya gerek var mı, oyunlardan şikayeti olan var mı? şimdiden teşekkürler

150TL civarı oyun önerilere açığım
Detroit unutsam da oynasam dediğim bir oyun çok güzel, Heavy Rain ve Beyond Two Souls oynamadım ama o da bayağı sevilmişti. Ben Detroit paket alırdım

Son düzenleme:

Aaahmt

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berke Mert
Hocam detroit bambaşka bir hikayeydi. İlk pc için duyurulduğunda 35 TL'ye epicten ön sipariş vermiştim. Hayatımda belki de harcadığım en verimli paraydı. Horizon pc'de bazı optimizasyon sıkıntılarına sahip ama aman aman etkilemiyor. Onun da hikayesi çok sarıyor sonuçta PS exclusive olan eski ve sağlam oyunlardan. Eğer paran çoksa ikisini de al paran azsa detroit al, horizon için de offline hesap satanlar var onlardan hesap satın alabilirsin. Oynar silersin. Torrentin virüs işleriyle uğraşmak istemezsen diye dedim hesap işini

Aaahmt

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam detroit bambaşka bir hikayeydi. İlk pc için duyurulduğunda 35 TL'ye epicten ön sipariş vermiştim. Hayatımda belki de harcadığım en verimli paraydı. Horizon pc'de bazı optimizasyon sıkıntılarına sahip ama aman aman etkilemiyor. Onun da hikayesi çok sarıyor sonuçta PS exclusive olan eski ve sağlam oyunlardan. Eğer paran çoksa ikisini de al paran azsa detroit al, horizon için de offline hesap satanlar var onlardan hesap satın alabilirsin. Oynar silersin. Torrentin virüs işleriyle uğraşmak istemezsen diye dedim hesap işini
Anladım hocam değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim detroite çok yükseldim

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Furkan
detroiti almıştım bir hafta önce yeni oynamaya başladım ve o kadar sürükleyici ki başından kalkasım gelmiyor

Top Bottom