Neler Yeni

devlet hastanelerinde diyetisyen bölümü var mı

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
lappelduvide
beyler mhrs randevuya baktım diyetisyen bölümünü göremedim acaba başka bir şey olarak mı geçiyor obeziteden şüpheleniyorum kendim için hangi bölümden randevu almalıyım

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
ada yalın
Tam anlamı ile uymak zorunda değilsin kendine göre değiştir. Ekmek olarak kepek ekmeği kullan kesinlikle normal ekmeği bırak. Abur cubur kola tarzı şeyleri bırak. Ben bu diyete uymadan sace abur cubur yemeyerek 1 ayda 10kilo verdim. Ama asıl kilo verdikten gece yemek yememek kepek ekmeği tüketmek abur cubur kolayı kesmek sace bunlar bile yeterli oluyor ilk ay kilo veriyorsun.

Ekler

• IMG_20240501_221159.jpg
    IMG_20240501_221159.jpg
    2.7 MB · Hit: 14

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam anlamı ile uymak zorunda değilsin kendine göre değiştir. Ekmek olarak kepek ekmeği kullan kesinlikle normal ekmeği bırak. Abur cubur kola tarzı şeyleri bırak. Ben bu diyete uymadan sace abur cubur yemeyerek 1 ayda 10kilo verdim. Ama asıl kilo verdikten gece yemek yememek kepek ekmeği tüketmek abur cubur kolayı kesmek sace bunlar bile yeterli oluyor ilk ay kilo veriyorsun.
abur cubur alışkanlığım yok zaten knk sadece fastfood yiyorum kontrolsüz şekilde oturuşta 3 yarım döner ekmek gibi kola falan alışkanlığım da yok birazcık da hareketsiz yaşıyorum

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer
Hastaneden bildiriyorum bi arkadaş aynı şeyler hep demiş doğru ve boş işler bunlar. Kafaya koyduysan ağzını kapalı tutup çok rahat kilo verirsin spora yürüyüşe bile gerek yok baktın olmuyor o zaman doktora git bi sıkıntın var işte.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
beyler mhrs randevuya baktım diyetisyen bölümünü göremedim acaba başka bir şey olarak mı geçiyor obeziteden şüpheleniyorum kendim için hangi bölümden randevu almalıyım
Dahiliyeye randevu alman lazım o seni diyetisyene yönlendiriyor.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
ada yalın
abur cubur alışkanlığım yok zaten knk sadece fastfood yiyorum kontrolsüz şekilde oturuşta 3 yarım döner ekmek gibi kola falan alışkanlığım da yok birazcık da hareketsiz yaşıyorum
İse okula gidiyorsan yürüyerek git fast foos da 2 haftada 1 kere yiyebilirsin demişti bana doktorda ben her pazar yiyordum ona rağmen verdim

Top Bottom