Neler Yeni

devlette jinekomasti ameliyatı nasıl olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Arda Dayıcan
merhaba arkadaşlar kendimi bildim bileli bu sorunlayım eskiden pek takmazdım kiloluydum zaten ondan oldugunu dusunurdum şimdi kilo verdim eskiye göre daha az yağlıyım ve bu sorun gittikçe beni kötü hissettirmeye başladı aslında öyle çok büyük değil ama genede aynaya bakınca kendimden tiksinmeye başladım.fitnessla geçer belki dedim 3 aydır kendimi full focus spora verdim şu an eskiye nazaran daha iyi gözükse de sporu bıraktığım gibi eskiye yaklaşacagımı biliyorum ve o durumdan nefret ediyorum (çok sık kilo alıp veriyorum bu durumu çok yaşadım) aileme arkadaşlarıma söylediğimde gerek yok boşa masraf gibi yorumlar aldım ama kafaya koydum fakat ne yapacağımı bilmiyorum özele gitmek istemiyorum maddi durumumuz el verirmi bilmiyorum.devletten dahiliyeye randevu aldım 2hafta sonra bu durumu yaşayan devlette ameliyat olan varsa tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Spora istikarlı şekilde devam et ciddi bi yağlanma yoksa eritir kasa çevirirsin bir şey olmaz ameliyat olup çirkin bi hale sokanlarda çok fazla

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
konuyla ne kadar ilgilisin bilmiyorum ama o öyle bişey değil
Hem kiloluyum ondan diyorsun hem spora gidince iyileşti diyorsun sürekli kilo almazsan büyümez küçülmeye devam edersede göğüs ucundaki yağlanma hariç absürt bir görüntü kalmaz yazdıklarına göre sadece jinekomastin yok komple göğüslerin büyük?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Blgisayarlar bilgisayar ekipmanları fare mousepad
Discord
herseyimaltustolmus_29
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Arda Dayıcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem kiloluyum ondan diyorsun hem spora gidince iyileşti diyorsun sürekli kilo almazsan büyümez küçülmeye devam edersede göğüs ucundaki yağlanma hariç absürt bir görüntü kalmaz yazdıklarına göre sadece jinekomastin yok komple göğüslerin büyük?
kiloluydum dedim şuan 80 kiloyum 183 boyum yağ oranım normal biinsan gibi bütün kas gruplarım gözüküyor bide spora gittiğim için göğüs kasımla beraber daha da büyük durmaya başladı

Top Bottom