Neler Yeni

Dierya ×TMKB T68se klavye alınır mı?

odemirel0

80+ Bronze
hangi switch aldın reis

osmannr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
osman nr
Ben dk61 i beğenmiyorum çok küçük yön tuşlarıni filan aktif etmen lazim bence T68se al yön tuşu bağımsız kendisinde. Var
ne zmandır kullanıyosun T68se problem var mı klavyede. bide yön tuşları normal değil mi yani fn vs basarak çalışmıyor

invy

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne zmandır kullanıyosun T68se problem var mı klavyede. bide yön tuşları normal değil mi yani fn vs basarak çalışmıyor
Kanka yeni 1 hafta oldu T68se modelinde yön tuslarini aktif etmeye gerek yok bağımsız tuşlar direk çalışıyor dk61 de aktif etmen lazım yön tuşlarını zaten T68se ile dk61 in yön tuslari kısmına bak farklı

osmannr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
osman nr
Kanka yeni 1 hafta oldu T68se modelinde yön tuslarini aktif etmeye gerek yok bağımsız tuşlar direk çalışıyor dk61 de aktif etmen lazım yön tuşlarını zaten T68se ile dk61 in yön tuslari kısmına bak farklı
peki bu gk30 veya hp omen ecodere kıyasla hangisi iyidr

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Beguile
@rayzx Bende yön tuşlarını kullandığım için T68SE modelini almayı düşünüyorum. Nasıl memnun kaldın mı? Eğer ilk %60 klavyen ise alışması rahat oldu mu? Ben daha önce hiç mekanik ve %60 kullanmadım sıkıntı yaşar mıyım?

invy

80+ Bronze
@rayzx Bende yön tuşlarını kullandığım için T68SE modelini almayı düşünüyorum. Nasıl memnun kaldın mı? Eğer ilk %60 klavyen ise alışması rahat oldu mu? Ben daha önce hiç mekanik ve %60 kullanmadım sıkıntı yaşar mıyım?
On numara klavye yön tuşlarına var kendinden bağımsız kullansbiliyorsun Anti-Ghosting de var PCB si fln Kaliteli baya

Top Bottom