Neler Yeni

Direksiyon sınavında değişik komisyon üyelerinin denk gelmesi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi günler dün 2. kez direksiyon sınavından kaldım dün direksiyon sınavına 2 tane değişik komisyon üyeleri denk geldi biri kadındı biri erkekti benimle resmen dalga geçip bana gülüyorlardı mesela ben arabanın gösterge panelinde çıkan mavi anahtar işaretini motor soğutma suyu azaldı diye sandım öyle dedim diye bana güldüler sonra ben Arabın parçalarını tanıtırken motor ile radyatörü karıştırdım diye yine bana güldüler sonra ben araba kullanırken kadın komisyon hocası bana sen küçükken hiç akülü araba kullandın mı dedi hayır hocam dedim sonra ona da güldüler bir de o kadın hoca bana sen hiç çocukken çarpışan arabaya bindin mi bak bu araba çarpışan arabaya benzemez diyip bana güldü. Ne yapmalıyım sizce?

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Kemal
Sende ilk önce motorun neresi olduğu radyatörün neresi olduğunu öğren

mehmettici

80+ Silver
en iyisi 3. ye girmeden once bi sanayide 2 ay çalişin parçalari ogrenin oyle girin hiç bi bilginiz yok yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en iyisi 3. ye girmeden once bi sanayide 2 ay çalişin parçalari ogrenin oyle girin hiç bi bilginiz yok yani
Hocam normalde parçaları biliyorum sınavda o an unutmuş olabilirim ya da ister istemez heyecan olabilir insanlık hali sonuçta her ne kadar bilmesem de dalga geçmeye hakları yok

yenigeldim

80+ Silver
Sanki değişik olan sensin gibi geldi. Arabayı nasıl kullandın Allah bilir. 2 kere kalıp suçu karşıya atmak ne kadar mantıklı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanki değişik olan sensin gibi geldi. Arabayı nasıl kullandın Allah bilir. 2 kere kalıp suçu karşıya atmak ne kadar mantıklı acaba?
Hocam normalde parçaları biliyorum sınavda o an unutmuş olabilirim ya da ister istemez heyecan olabilir insanlık hali sonuçta her ne kadar bilmesem de dalga geçmeye hakları yok ayrıca arabayı güzel kullanıyorum direksiyon hakimiyetim iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca arabayı güzel kullanıyorum direksiyon hakimiyetim iyi

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Semih Aydın
Komisyon üyelerinin görevi sınava giren kişiyle dalga geçmek, laubalilik yapmak değildir.
Radyatörle cam suyunu mu karıştırdı, sürüş sırasında sinyalsiz mi döndü? O zaman elerler ve nedeni bu derler.

Yakın zaman içerisinde motor ehliyeti alacağım.
Bilmiyorsam, yetersizsem bırakırsın olur biter.
Kimse kimseyle dalga geçemez, utandıramaz.

yenigeldim

80+ Silver
Hocam normalde parçaları biliyorum sınavda o an unutmuş olabilirim ya da ister istemez heyecan olabilir insanlık hali sonuçta her ne kadar bilmesem de dalga geçmeye hakları yok ayrıca arabayı güzel kullanıyorum direksiyon hakimiyetim iyi
Dalga geçmeleri konusunda haklısın. Ama direksiyona oturup da kötü sürüyorum diyeni görmedim şu ana kadar. Yeni olduğun için farketmemiş olabilirsin.

şahin doğan

80+ Platinum
Şikayet edebilir misin bilemiyorum. Dalga geçmek amaçlı gülmek her ne kadar olmaması gereken bir durum olsa da kanıt vs de yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
keday samur
gülmek yasakmı kardeşim. illa azarlanılmak mı istiyorsun nedir yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Şikayet edebilir misin bilemiyorum. Dalga geçmek amaçlı gülmek her ne kadar olmaması gereken bir durum olsa da kanıt vs de yok.
Hocam normalde parçaları biliyorum sınavda o an unutmuş olabilirim ya da ister istemez heyecan olabilir insanlık hali sonuçta her ne kadar bilmesem de dalga geçmeye hakları yok ayrıca arabayı güzel kullanıyorum direksiyon hakimiyetim iyi sinyalleri de unutmuyorum

gülmek yasakmı kardeşim. illa azarlanılmak mı istiyorsun nedir yani.
Hocam normalde parçaları biliyorum sınavda o an unutmuş olabilirim ya da ister istemez heyecan olabilir insanlık hali sonuçta her ne kadar bilmesem de dalga geçmeye hakları yok ayrıca arabayı güzel kullanıyorum direksiyon hakimiyetim iyi sinyalleri de unutmuyorum

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Berkay Sucu
Hepinize iyi günler dün 2. kez direksiyon sınavından kaldım dün direksiyon sınavına 2 tane değişik komisyon üyeleri denk geldi biri kadındı biri erkekti benimle resmen dalga geçip bana gülüyorlardı mesela ben arabanın gösterge panelinde çıkan mavi anahtar işaretini motor soğutma suyu azaldı diye sandım öyle dedim diye bana güldüler sonra ben Arabın parçalarını tanıtırken motor ile radyatörü karıştırdım diye yine bana güldüler sonra ben araba kullanırken kadın komisyon hocası bana sen küçükken hiç akülü araba kullandın mı dedi hayır hocam dedim sonra ona da güldüler bir de o kadın hoca bana sen hiç çocukken çarpışan arabaya bindin mi bak bu araba çarpışan arabaya benzemez diyip bana güldü. Ne yapmalıyım sizce?
Ben de bugün 2. kere girdim ve sonunda sınavı geçtim. Komisyon üyeleri gerçekten önemli bazıları köstek oluyor bazıları yardım ediyor. Bana bugün gelen yardım ediyordu parkları yaparken ben tamam demeden yeterli gidelim dedi ve sınavı 30 dakika içinde bitirip çıktım, önceki komisyon üyelerimde iyiydi fakat arkadaki komisyon üyesi sanki ben 20 yıldır araba kullanıyormuşum gibi davranıp dikkat edeceksin gibi imalı bir söz söylemişti. Heyecanlı olman normal çünkü en ***** şeyden bile bırakabiliyorlar, yok kaldırıma değdi yok çizginin üstünde tekerleğin teki değmedi diye bırakıyorlar. Bence işine odaklan komisyon üyeleri kendini bilmez ***** insanlardan oluşabilir, sen kendini kapat sınavına odaklan. seni araba sürmeye odaklandı diye kimse bırakamaz. Araba parçalarını kendin söylemek yerine istersen komisyon üyelerine siz parça isimlerini söyleyin ben göstereyim daha rahat olur şeklinde söyleyebilirsin. Geçmiş olsun tekrardan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
keday samur

o an unutmuş olabilirim = o an kalmış olabilirim

bildiğinizi gösterebildiğiniz zaman geçersiniz üzülmeyin daha 2 tane daha hakkın var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,521
Üyeler
158,120
Son üye
llllxefsanexllll
Top Bottom